Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnaptól lesz akciós a...

Holnaptól lesz akciós a Tescoban a Huggies pelenka. Nagyon jó árban van,104 db,4000Ft. Sosem használtam, eddig a Rossmann-os vált be leginkább, mind árban, mind minőségben. Aki használ ilyet, megmondaná milyen, érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet használok babám születésée óta, nekem csak ez vált be.
2010. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia mi a dm-es pelust használjuk meg ezt!!A dm-es 100db 4ezer!!A Huggies pelust is nagyon szeretjük!!Nekünk bevált!!Sajnos az én fiam mindegyikre allergiás csak erre a kettőre nem!!:)
2010. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már 13 évvel ezelőtt is ezt használtam a fiamnál és most a 4 hetes lányomnak is csak ezt veszem,csak neki most a Bio-pamutos változatot.


Szerintem az ár is szupi,jó hogy írod,mert veszek én is:-)

2010. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Off:)

melyik tescoba? köszi szépen a választ előre is

2010. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük. Ezt használjuk, meg a liberot. Én is néztem, hogy akciós lesz, veszek is. Ráadásul 10 ezer feletti vásárlásnál visszajár 1000 forint (július 02-04.), így még jobban megéri.
2010. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A szórólapon található kuponnal jár vissza egy ezres.
2010. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Én is mondok valamit:: a DM-ben gyűjtitek a pontokat, akkor az 50 PONTOS kuponfüzetben van egy 25%-os kupon,amit 1 Joker termékre azaz bármire beválthatsz, akkor a nagycsomagos LIBERO (ha 4400 ft.-ért van kirakva a polcra) AKKOR 3300 ft-ba kerül. szerintem ez éri meg!!
2010. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ha itt megírtad, miért kellett külön kiírnod kérdésben?

Nagyon kedves vagy, de szerintem más is tudja, hogy hogyan működik a DM-kártya. Jó pár éve van..

2010. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megírnátok nekem, hogy meddig tart a huggies-akció? Köszönöm szépen!
2010. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!