Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eliza, Elina, Edina, Adina,...

Eliza, Elina, Edina, Adina, Dina, Lina, Liza nevekből melyik tetszik?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok?
2019. febr. 8. 00:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Eliza tetszik.
2019. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Eliza lányunkat várjuk, de Lizának fogjuk hívni, a vezetéknév miatt lesz Eliza, jobban hangzik (meg nekem a Liza inkább csak becenév).
2019. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elina vagy Eliza
2019. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Eliza és Elina tetszik.
2019. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha Magyar lesz a gyerek akkor az Eliza, Elina, Adina, Dina, Lina nagyon hülyén hangzik. Ráadásul az Eliza nagyon tucat is lett.
2019. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem Edina - ismert, de épp ritka lett. Az Erzsébet divatos változataiból már nagyon sokféle kering.
2019. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az Eliza és a Liza elég gyakori név, de ha titeket nem zavar akkor remek döntés.

Az Elina és a Lina nekem kifejezetten tetszik. Talán inkább a Lina felé hajlanék jobban. Nem sokszor hallok ilyen neveket, szóval nem gondolom, hogy gyakoriak.

Az Edina számomra azért különleges, mert így hívják a nővérem is. Mára elég ritka, de szerintem egy olyan név, ami soha nem megy ki a divatból.

A Dina, így külön nekem nem tetszik, akkor már inkább Dia vagy Gitta.

Az Adináról nekem az Aladon jut eszembe. Nem tetszik és nem is magyaros így.

2019. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezek közül én az Edinát adnám, meg a Linát.

Vagy pl az Alinát:):)

Ebből a felsorolásból ezek a Best-ek:)

Énnekem amúgy még nincs gyerekem, de ha úgy hozza a sors, az Ég, hogy lesz kettő darab lányom is, akkor a másodikat Alinának szeretném:)

Amúgy a Dina túl becenévhatású nekem; szóvam max az Edinát becézném így, a Diána meg önmagában túl nyakatekert; én annak találom, a Dia becézés az meg egy tárgy; mint a diavetítéskor a diafilm. Meg pl mint az Alexandrának a Szandi. Nem is értettem az óvodában, hogy miért nevezi anya úgy az egyik csoporttársamat, mint amit én a lábamra szoktam húzni (nekem a szandálokat is becézte, az is ugyanúgy szandi volt -szal ha Alexandra, akkor legyen már Szandra, vagy Alexa, vagy minimum már egy Lexi, de az lefokozás:S:)De ez csak egy ilyen kis kitekintés volt:) Akkor még nem tudtam annak a csoporttársamnak a nevét:D) Amúgy a Diána pl Klaudiánaként viszont elég klassz:)

2019. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyik sem
2019. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Edina!

Engem is így hívnak, és nagyon szeretem! Sokan dicsérik.

2019. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!