Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babák anyukái, milyen...

Ekcémás babák anyukái, milyen folttisztítót használtok?

Figyelt kérdés
8 hós kislányom könyökhajlatában ekcémás folt jelent meg, eddig Vanish folttisztítót használtunk, de az szerintem nagyon erős, szeretnék váltani.
2010. júl. 1. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában beáztatom a ruhákat mosás előtt legalább 2-3órára ha nagyon koszosak, pl kint használja, belelül a homokozóba vagy a földre. Azok a foltok elég nehezen jönnek ki. Utána mosódiót használok, szerintem próbáld ki te is. DM-ben most van akcióban. Ha ételfolt van rajta, azt Jar mosogatószerrel bedörzsölöm és úgy teszem be ázni, majd kiöblíten és mosom. Eddíg minden kijött és a lányom bőrét sem bántotta. Mi szedünk homeós szert is, és kenőcsünk is van. Azért nem írok nevet,márkát mert mindenképpen orvosnak kell látni és felírni. Sajnos volt rá példa hogy valaki ugyanazt használta a babájánál mint mi és rosszabb lett a dolog, ezért nem írom.
2010. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én beáztatom foltisztítóba,és utána mosom ki babamosószerrel.Az én lányom is ekcémás,már antibiotikumot is kellett szednie,annyira eldurvult.A foltra magára a bőrgyógyászunk írt kalciumos krémet,ami nagyon jól eltűntette neki,utána pedig már csak egy jó hidratáló testápolót kell találni,hogy ne jöhessen vissza.Nekünk az Excipial Lipolotion vált be,azóta nincs foltja.

11 hós

2010. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem, kipróbálom a Jar-os módszert :) Nekünk még nem olyan durva az ekcéma, csak a könyökhajlatában jelent meg egy folt, de szeretnék elémenni a további problémáknak, amennyire lehet :) Egyébként Eucerin krémet írt ró az orvos, szteroidos sajna, majd lehet, hogy annak is keresek alternatívát. Mosódiónk van itthon, csak még nem próbáltam ki, majd most azt is kipróbálom. Köszi.
2010. júl. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!