Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire váltak be nektek a...

Mennyire váltak be nektek a dodo játékok?

Figyelt kérdés

Érdemes venni?


18000ft körül mozog egy ilyen játék most viszont nyilván megéri ha müködik. Mik a vélemények? Sírásnál bekapcsol és tényleg megnyugtatja a babákat?


2019. márc. 10. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk zazu van, ugyanazt tudja, csak olcsóbb. Nekünk kettős a dolog. Van hogy idegesíti van hogy megnyugszok tőle. Igaz csak kB 3 hónapos korában kapta.
2019. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VeDi84 ***** válasza:
Én szó szerint bevásároltam vele. Fiamat teljesen hidegen hagyta. Akkor kezdte el érdekelni, amikor már meg tudta enni. 😊
2019. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, youtubeon is tudsz neki nyugtató zenét kapcsolni. Szundipajtit is tudsz vásárolni bármilyet, az én kislányomnak nincs, sosem kellett neki semmi, még takaró sem, hálózsákban alszik.
2019. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!