Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más hasfájosbaba is ezt csinálja?

Más hasfájosbaba is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

A kislányom 5 hetes lesz holnap kb 2 hete kezdődött a hasfájás! Eleinte elég enyhe volt de ahogy telnek a napok egyre rosszabb,egyre sűrűbben lesz. Na de ami miatt már nem tudom hogy sokszor tényleg a pocakja fáj e mert amikor sír húzogatja a lábát,feszíti magát...ilyenkor probálom a pocak simogatást,tornáztatni,ringatom mindent amit lehet de csak ordít és egyedül csak a cicin marad csendbe! Ahogy a szájába adom máris csend van. Más hasfájos baba is ilyen?

Probaltam már Infacolt,teát...de eddig nem váltak be ezek.


Mikorra várható hogy elmúljon? 3 hónapos kor körül?


2019. márc. 14. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konzultálnod kellene a védőnőddel vagy a gyermekorvossal. Lehet hogy a te étrendedben van valami ami nem jó, lehet hogy egyszerűen csak hasfájós fajta. vagy nem is a hasa fáj, csak cicizni akar, sok baba nem csak evésre használja, az enyém 4 hónapos koráig volt ilyen, ő tényleg hasfájós volt és szinte mindig megnyugodott ha szopizhatott. Kitartás, hidd el javulni fog ez!
2019. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, mikor mellre rakni sem tudtam, úgy kiabált szegénykém. Voltak húzós éjszakáink, este 10től reggel 7ig üvöltött, de szó szerint megállás nélkül. Mindent kipróbáltunk, ilyen-olyan cseppet, masszírozás, melegítő párnát, éjjel 2kor még egyszer megfürdettük, hátha a víz ellazítja, de semmi sem használt. 2-3 hónapig így ment, totál zombi voltam, főleg hogy mellette a naggyal is foglalkoztam. Tudom, hogy nem vigasz, de ezen csak az idő múlása segít. Meg az sem hátrány, ha apuka is hajlandó felelni éjjel segíteni.
2019. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cicizés nyugtató is, úgyhogy sok baba használja erre, bármi baja van (látszik is rajtuk, hogy "beszedálják" magukat:)). Próbáld ki, hogy nem eszel tejterméket (semmit, amiben tejfehérje van) egy-két hétig, sokszor az a ludas. De sajnos tényleg van, amikor csak az idő segít.
2019. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket. Beszéltem már védőnővel erről, ő azt mondta hogy "fájdalomcsillapítás" olyankor számára a cicizés és hogy adjam mindig ha kéri.

Csak félek hogy majd ha elmúlik a hasfájás akkor is éjjel nappal a cicin akar csüngni mert megszokja, de ne legyen így.😊


Ígyis nagyon kevés tejterméket eszek, de akkor igyekszem teljesen elhagyni hátha az segít.

2019. márc. 15. 07:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!