Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakori nev a Hanna...

Mennyire gyakori nev a Hanna a kornyezetetekben? Adnatok a szuletendo lanyotoknak? Tomeg nev lett mostanaban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Többet is ismerek a közvetlen környezetemben, akit Hannának neveztek el az utóbbi időben. Elég gyakori név lett.

Nekünk kisfiunk van, de ha lányunk lenne, vagy terveznénk még gyereket, én nem adnám a lányomnak. Egyébként nem csúnya név, meg az sem érdekelne, ha éppen sok lenne belőle, nekem személy szerint nem tetszik kifejezetten. De ha neked igen, ne foglalkozz azzal, hogy mennyi van belőle. Régen sem zavart senkit, hogy minden esetleg negyedik ember József, István, meg Katalin, vagy Erzsébet volt. :)

2019. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon tetszett már akkor is, mikor még nem volt divat. Viszont akkoriban még nem terveztem szűlni. Később meg azért nem adtam volna, mert én meg Anna vagyok és túl nagy lett volna az összecsengés, állandóan odakaptam volna a fejem ha neki szólnak. Így én másik női nevet választottam, ami szintén tucat, de nem zavar mert tetszik. Végül fiam lett így megkíméltem a női nevektől.. 😆
2019. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Egy ilyen ismerősöm van.

Nem adnám.

2019. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk nagyon sok van.

Van akiről utólag tudtam meg, mert a második nevét használták az oviban, mivel 3 Hanna és 1 Anna van (a hangzása miatt idesoroltam).

2019. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon gyakori, nem adnám.
2019. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a top 3 leggyakrabban adottban benne van, így mondhatni hogy gyakori. De adnám mert tetszik
2019. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Az elmúlt öt évben az egyik legtöbbet adott női név. Ez miatt nem , nem adnám.
2019. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekunk meg a csaladban is van, kornyezetben is jopar.

Nem adnam, mert tenyleg sok embert hivnak mar igy, bar nekem az Anna jobban is tetszik.

2019. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Több mint 10 éve tucatnév,én biztos nem adnám.
2019. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk 4 Hanna van az ovis csoportban. Szóval elég gyakori név.
2019. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!