Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ütögeti a fejét...

Más babája is ütögeti a fejét pl. járókába, padlóra, vagy vmire kellene gyanakodnom? 8 hós.

Figyelt kérdés
Már egész be van kékülve a homloka azon a ponton.Ha elégedetlen,még jobban csinálja.Nagyon aggódok!
2010. júl. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok kisgyerek szokása,éppúgy,mint pl. a forgás a szédülésig. Ne figyelj rá,ne vedd észre,akkor hamarabb abbahagyja.
2010. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam is csinálta és a forgást is amit az első írt. Azt még mindig csinálja, pedig már 21hónapos.


Próbálj meg nem tudomást venni róla, tudom elég nehéz. Én néha féltem, hogy komolyan kárt tesz magában.

2010. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hónapos,az a legújabb szokása,hogy megtámasztja a homlokát a kiságy rácsára és gurigatja el-vissza.
2010. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia csinálta ezt... sajnos apa és anya sokat vitáztak ebben az időszakban... kisfiúként is problémás gyerek volt, beszédhibával. Ha szent a béke nálatok otthon, akkor ne aggódj.
2010. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 11 hónapos, de még mindig csinálja. A legújabb szokása, hogy odamászik a falhoz, először csak odanyomja a homlokát, utána egyre erősebben beleüti a fejét. Nem tudom, hogy nem fáj neki. Mindenesetre én inkább elterelem valamivel ilyenkor a figyelmét.

2010. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!