Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten melyik szakrendelés...

Budapesten melyik szakrendelésen lehet belátható időn belül időpontot kapni csípőficam szűrésre?

Figyelt kérdés
Pár napos volt a kisfiam amikor elkezdtem telefonálni időpontért,de két helyen is szeptember végére tudtak időpontot adni!akkor már 3 hós lesz a fiam!Magán is érdekel!
2010. júl. 4. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nemtom, hogy eddig hol érdeklődtél, mi tavaly itt voltunk:

[link]

ha jól emléxem, akkor 3 héten belülre kaptunk időpontot, teljes uht csináltattunk, has, koponya, csipő, akkor ez 12e ftba került.

2010. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Röhej, de a május elején született kislányomnak is szeptemberi időpontot tudtak csak adni a SOTÉn, pedig már 4 hónapos is elmúlna addigra. Nekem a védőnő az Alkotás u és Krályhágó u sarkán lévő klinikát ajánlotta, ott is kombinált vizsgálat van, de "csak" 6000 Ft, csak azért nem a következő heti időpontra megyünk, mert nyaralunk.

Amúgy állítólag a Heim Pálban is van ingyenes, de ott csak Pestieket fogadnak, mi meg Budán lakunk. Elég felháborító, hogy egy ilyen fontos vizsgálatra nem lehet időpontot kapni, ráadásul úgy, hogy megvan, hogy milyen idős korig kell elvégezni...

2010. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,fel fogom hívni őket!egy anyukától kaptam egy telefonszámot a Vörösvári úti rendelőben ahol nem kell időpont,hanem "csak"úgy oda lehet menni!
2010. júl. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!