Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyire érzéken...

Normális, hogy ennyire érzékeny a szeme a fényre?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiam szeme nagyon érzékeny a fényre, ha nap süt, nagyon hunyorog, de már ha kimegyünk és nem felhős, borult az idő, már akkor is “pofat vag”, hunyorog.

A másik hogy a sportbabakocsiban meg sem mozdul, csak ül benne és mintha meg lenne szeppenve nem is igazán nézeget.

Ez normális?

Egyébként figyelmes, minden érdekli.


2019. ápr. 6. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy szemészt, mert zavarja az UV sugárzás, szerintem lehet vékony a szaruhártya a szemében. Nekem műtötték a szemem és télen borus időben is észreveszem ha van UV sugárzás. Érzékeny rá a szemem. De egészséges szemnek nem kéne.

A megszeppenés: a gyerekek csinálnak fura dolgokat de én azt tartom ha valamire felfigyelsz az nem véletlen. Kérdezz meg egy hozzáértőt, egy orvost. Az esetek 99%-ban semmi, de sose tudni.

2019. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom se bírta a napot, most már jobb a helyzet, 22 hónapos, napellenző kell a babakocsira, meg napellenzős sapka, szerintem nem gond amúgy.
2019. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!