Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kell kakilnia egy 6...

Hányszor kell kakilnia egy 6 honapos babának? Azaz mennyi a normál 1 nap? Mert nekem kb 3 szor kakil, tápszeres, meg hozzátáplált baba

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A normális fogalmába beletartozik a napi 1, meg a 4 kaki is:) A lényeg az, hogy ne legyen cseppfolyós, túl büdös, mert az fertőzésre vagy betegségre is utalhat. Vagy. A kaki "méreteitől" is függ a dolog. LEhet hogy egy nagy adagot több részletben nyom ki. De ha pl. egész jó kis adagok, "normál" szilárdságban- akkor az ok lehet túletetés is. De ettől semmi baja nem lesz, a lényeg hogy odabent jól működik minden, és kikakilja a "felesleget"!:)

2010. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7,5 hós és ugyanennyiszer kakil sőt van amikor 4-szer is.Én sem aggódom ezen.Ha ki akar jönni had jöjjön:-))

Viszont nekünk elég büdi néha.

Elsőtől kérdezném hogy akkor lehet hogy valami baj van?

2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-nak.


A kaki eleve büdi, így ha büdit kakál a babád, az nem gond! :)) Azt írtam, hogy "túl büdös", pl. "mocsárszagú", vagy az orrnak rettenetesen irritáló. De ezt minden anya maga tudja, hogy milyen szokott lenni a szag, és mikor "nagyon" büdös. De akkor általában már folyik, vagy nyúlós. Na, az gond (lehet).

2010. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké köszike!
2010. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!