Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Elmondanátok...

Kedves Anyukák! Elmondanátok nekem hogy milyen bébikompot érdemes venni? Mit kell szem előtt tartani a baba érdekében?

Figyelt kérdés

Most szeretnénk a fiunknak bébikompot venni de gondoltam előtte itt megkérdezem ki milyet javasol.

Lenne még egy kérdésem: valóban nem annyira előnyös a komp?Tényleg később áll fel és tanul meg járni magától?

Előre is köszönöm annak aki válaszol!


2010. júl. 5. 22:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Unokatesonál bejött,kisfiamnál nem.Ő lusta és hajtani se akarta,igy eltettük.

a 4 kerekü stabilabb,a több kerekü eléggé összevissza megy,de ez egyénfüggő...

2010. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%

Semmilyet ne vegyél.

Hagyd a babádat, hadd másszon, álljon fel, lépkedjen kapaszkodva.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=84&keres..

2010. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Semmi baja nem lesz a bébikomptól,ez csak ijesztgetés. Akkor gond,ha még nem tud stabilan ülni,és hosszú ideig abban van. Amikor főztem,akkor nálam volt mingid a kompban a lányom. 11 hónaposan már kapaszkodva járt,félhónap múlva pedig önállóan.

A négykerekű jobb és stabilabb.

2010. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok:

nekünk a járássegítő se jött be.de az egy fokkal jobb...

2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%

Mi babatornára járunk a lányaimmal és ott mondta a gyógytornász,hogy senkinek nem ajánlja a bébikompot!!!

Vegyél inkább járássegítőt,az sokkal hasznosabb!

2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok hogy írtatok!!!

És milyen az a járás segítő?Bocsi de még most kerülünk abba az időbe hogy kellenek az ilyen dolgok és első babánk tehát ezelőtt még csak nem is nézegettem az ilyen dolgokat.Mit kell róla tudni?

2010. júl. 5. 22:49
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

Amíg magától fel nem tud állni, addig a gerince, az izomzata nem áll készen a járásra, az állásra. Minek sürgetni? Hova rohansz? Nem verseny ez, hogy kinek a babája áll fel hamarabb.


Amúgy meg én bébikomppal nőttem fel, és másfél évesen még nem tudtam járni... ennyit segített. A fiamnak tuti, hogy nem veszek.

2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

Én sem vettem bébikompot, utánaolvastam, és nem olvastam túl sok jót róla. De úgy gondolom, "kárt" sem okoz a gyerekben, hisz megkönnyíti az Anyuka dolgát, és a gyerek pedig így is úgy is meg fog tanulni járni :)


Végül mikor eldöntöttük, hogy megvesszük, akkor a sors mégse akarta. Akkor volta lányunk 10 hónapos, és 10 kg... A bébikompok pedig 9 kg-ig voltak.. legalábbis mindre ez volt írva.

2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
én bölcsiben dolgozom és van olyan 2,5 éves gyerek aki kisebb korában komp-ban töltötte az időt és mozgásában olyan mint egy 1.5 éves, sokszor nem tud felállni...stb. Úgyhogy nem ajánlom és hülyeségnek is tartom, ahogy már itt írták had mászkáljon..
2010. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
A járássegítő egész biztosan káros. Egy baba gerince csak akkor nem sérül,ha magától tanul meg járni,akkor amikor elég érett már rá. Ezért nem szabad kézenfogva vezetni,és ezért nem kell a járássegítő sem. A bébikomp sem arra való,hogy megtanuljon benne a baba járni. Csak az a célja,hogy közel tudjon lenni a mamához. Többnyire nem is a lábával hajtja,hanem ahogy mozog benne.
2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!