Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Boáz névről?

Mi a véleményetek a Boáz névről?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy ez egy kutyanév vagy egy kígyónév.
2019. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne csessz ki a gyerekeddel.
2019. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj,de nekem az a tevékenység jut róla eszembe, amikor valaki hány és közben kiad egy olyan hangot,hogy boááá. Tényleg bocsi. 😅
2019. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
A testvére meg Jákin lenne?
2019. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
szabad névválasztás van.nem tudom miért kell kikérni mások véleményét(nem rosszindulatból írom)ha úgyis azt adjátok a babának ami nektek tetszik.ha nektek tetszik adjátok.ő fogja viselni élete végéig nem más.boldog babavárást könnyű szülést
2019. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Kevés ennél röhejesebb nevet hallottam :D
2019. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A 2 éves gyerekem mondja a hányásra hogy boázik. Bocs.
2019. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Az első és egyetlen dolog a hányás, ami eszembe jut róla. Kiskoromban a "boá" a hányás "szava" volt.
2019. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy bibliai férfinév, Jézus egyik ősapja volt, Ruth könyvében szerepel. A mi fülünknek kicsit szokatlan hangzású, az az "oá" benne valóban nem szerencsés, de nem annyira rossz. A vezetéknév is lényeges, mert a Kovács Boáz elég faramucin hangzik.

A Noé név talán jobb lenne, ha már bibliai név, azt használják is, de van még a Bibliában néhány szép hangzású, mégis ritka férfinév (pl. Miron, Jázon), nekem pl. tetszik a Jonathán is, de az almával azt egy kicsit elrontották. A Boázt is el tudnám képzelni egy fiúnak, majd megszokná a környezete. Eleinte a Noé is fura volt.

2019. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Rendkívül hülye név, már ne is haragudj. Élete végéig szivatni fogják miatta.
2019. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!