Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kukucs játékot mikortól...

A kukucs játékot mikortól értik a babák?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos gyerekemet ma meglátogatott néhány barát. Mielőtt elindultak haza próbáltak vele kulucs játékot játszani, de az én gyerekem még csak nézett. Miutàn abbahagyták nekiállt visongatni, de én úgy éreztem hogy csak megijedt tőlük. Korábban azt olvastam hogy ha nem érti ezt a játékot a baba akkor az gond, de ennyi idősen szerintem még pici hozzá, vagy nem?

2019. máj. 22. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Lányom 4-5 hó közt már élvezte


6 hósan státuszkérdés egyébként..


Ekkor már maga takarta el a fejét, és az enyémet is

2019. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 7 hónapos és még most sem érdekli csak nagyritkán. Mi inkább bújócskázunk és akkor mondjuk, hogy kukuccs ha meg talál. Azt nagyon szereti. De ez a sima letakarom a fejét kukuccska nem az ő világa. Gyűlöli ha valami a fején van. A sapkát is leszedni hiába van megkötve
2019. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!