Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros lett babám egyik hónalja...

Piros lett babám egyik hónalja egy pici részen valamint egy pici csík a nyakánál, gondolom az izzadságtól. Mivel kenjem? Hogyan kezelhetném? Vagy ezzel orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sudokrem.
2019. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amivel a popsit.
2019. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szimplán piros, akkor inkább csak tartsd szárazon, mert a krémek szeretnek bepállni. Ha amúgy is izzadság okozta a problémát, akkor inkább ne kenj rá semmit.
2019. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak nem csak picit volt piros a nyakánál, hanem konkrétan 1 nap alatt felmaródott az oda folyt tejtől. Sudocrem 2 nap alatt begyógyította.
2019. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyit kenegessem Soducrem-mel? Mondjuk reggel, délben, este vagy inkább gyakrabban?
2019. máj. 23. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell túl gyakran. Ha durvább lesz próbáld úgy, hogy áttörlöd tiszta vizes textil pelussal, babapúder és sudokrem. Volt mikor csak így segített :)

Első voltam.

2019. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 24. 06:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem javul 1-2 napon belül vidd el bőrgyógyászhoz.

Nekem a védőnő és a gyerekorvos 8, vagy 9 krémet ajánlott-írt fel nyakra (sudocrem, bepanthen, bepanthe plus, sensiderm, neogranormon, hintőpor, piros ecsetelő, tudom is én már miket... )

Bőrgyógyász adott végül 2 krémet amitől elmúlt végleg, de hónapokig elhúzódott.

2019. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!