Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes olyan kiságyat venni,...

Érdemes olyan kiságyat venni, ami később átalakítható ifjúsági ággyá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp jó megoldás:)
2010. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor jó megoldás, ha nem akartok pár éven belül kistestvért. Mert akkor vagy vesztek még egy átalakítható ágyat,(ez ésszerűtlen) vagy a nagyobbiknak kell átszokni egy másik nagyobb ágyba. Én nem vennék, csak ha tudnám hogy 1 gyerekem lesz és nem több.
2010. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, de már nem nagyon fér el benne 15 hónaposan. Viszont nem akarom még szétszedni, kellenek a rácsok, és a pelenkázó is.
2010. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal.
2010. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van....egyenlőre nagyon jóóó és praktikus!szerintem a késöbbiekben is nagyon jó lesz.
2010. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kistesót az elkövetkező öt évben nem tervezünk:)Körbe nézünk milyen lehetőségek vannak.Nekem mostmár picinek tűnik a 60 x 120.6 hós kislányom forgás közben beszorul-olyan édes ilyenkor,de féltem a buksiját:D
2010. júl. 7. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó! Mert a sima rácsosat nagyon hamar kinövi, ezzel meg lehet húzni kb.2,5 éves koráig. Nálunk 3,5 év különbséggel jött a második bébi és most ő használja az átalakítható kiságyat. A nagyobbik gyerekem pedig már 1 éve nem használja. Tehát ha 2-2,5-évnél többre tervezed a tesók között a korkülönbség, akkor vedd meg :)
2010. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22.28-as vagyok. Ha már van 60x120-as ágyatok és az növi ki, akkor felesleges az ifjusági ággyá alakítható, mert az nem sokkal nagyobb. Vegyél olyan ágyat, mint pl DANY, vagy a FLÓRA márkájú. 160x80-as, leesésgátlóval.
2010. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor eri meg venni, ha jo minosegut veszel mert igy eltart hosszabb idejig anelkul, hogy szetessen. :) Mi ilyet vettunk 170 hosszu es 80 vagy 90 szeles (bocsi de pontosan nem emlekszem a szelessegere). Sajnos ugy nez ki mire a kisfiam ifju lesz addig az agy szetesik. :(
2010. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat-jó tapasztalatokat olvasni:)
2010. júl. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!