Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok babamasszázs tanfolya...

Voltatok babamasszázs tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Milyenek a tapasztalataitok? Élvezi a baba a masszírozást?

Köszönöm!


2010. júl. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltunk!Elkértek 1000ft/alkalom és kb 10percig tartott!védőnő tartotta!felháboritott!mire élvezte volna a baba is meg anya is arra vége lett!
2010. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen tavaly kb 2 hós korától egy hónapig tartott(5 alkalom volt)

Kispesten a védőnői szolgálat szervezte,a védőnőm szólt lehetőségről, tök ingyenes volt, 5-en voltunk.

J

2010. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző

egy alklaom 1 órát tartott körülbelül

2010. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Húha! 10 perc, hát az nem valami sok! Elhiszem, hogy fel voltál háborodva!

Nálunk egy órásat hirdetnek ...


S mik az otthoni tapasztalataitok? Csináltátok utána a babákkal? Élvezték?

2010. júl. 8. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk 5 alkalom 45 perc, ingyenes, de mi csak odáig jutottunk hogy levetkőzés, max. 10 percet bírt aztán üvöltés végig, 1 hónapos volt, a végén már nem is erőltettem csak elmentünk és neztük. Oklevelet is kaptunk.
2010. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ingyenes volt a védőnői szolgálaton belül Szintén 5 alkalom (1 óra/alk) és oklevelet kaptunk. Jó programnak tűnt, Kicsikém élvezte is, bár itthon még nem sokszor csináltam. Pénzt viszont nem éri meg fizetni érte! Ha nektek is van ingyenes lehetőség, érdemes kipróbálni.
2010. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

08:50-es vagyok

Nekem csak az elsőn sírt a lányom, de utána élvezte, sőt annyira jólesett neik, hogy el is aludt, mikor vége lett az órának.

Az akár, hogy nem előbb jártam, így a hasfájásra hamarabb lett volna gyógyír.

Én is kaptam oklevelet, meg egy füzetet, amiben le vannak írva a fogások.

2010. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát eldöntöttem, megyünk!

Köszönöm Lányok!

2010. júl. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!