Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy egy babának...

Lehetséges hogy egy babának csak éjjel fáj a pocija?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Első gyermekes anyuka vagyok.Nemrég múlt 10 hónapos a kisfiam, de még sosem aludta át az éjszakát.Eleinte is elég hasfájós volt aztán jött a fogzás ,de mostanában este 8körül lefektetem majd általában 10-10.30 körül nyöszörögve, forgolódva (lábacskáival kapálózva )mintha görcsölne a hasa ébred.Majd ringatással visszaalszik és 2-2.30 körül megint ilyen kínlódva ébred szegény.Van amikor ez többször is megismétlődik de általában ez a két időpont szinte biztos.Napközben nincs gond.Már nem szopizik hanem tápszeres. Kérlek ha valakinek van iyen tapasztalata írjon mert nagyon kétségbeejtő hogy nem tudok segíteni neki.Előre is köszönöm
2010. júl. 8. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 7 hónapos és mintha csak róla írtál volna. Ő is nagyon hasfájós volt úgy 5 hónapos koráig, azóta pedig csak éjszaka, ugyanez van mint nálatok. Nekem azt mondták, hogy a fogzástól is lehet, bár nekem is úgy tűnik, mintha a hasa kínozza. Ő még szopizik, de már mást is eszik. Napközben talán jobban kimozogják magukból a szeleket és éjszaka meg jobban gyötri őket. Megoldást én sem találtam. :(
2010. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj neki adni valami görcsoldót, angolvizet, vagy espumisant éjszakára. Akkor majd kiderül, hogy valóban a poci a probléma. Egyik sem veszélyes anyag, az espumisan fel sem szívódik, én gyakran adom éjszakára a lányomnak, mert egyébként is sokat pukizik, éjszaka legalább nem ébred meg emiatt.
2010. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,kipróbálom majd az angol vizet hátha segít, az espumisan sajna nem volt hatásos.Közben arra is gondoltam tápszert váltok hátha az is változtat picit a dolgon.
2010. júl. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!