Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lupilu/lidls pelusrol velemeny...

Lupilu/lidls pelusrol velemenyek? Van aki hasznalja es szereti?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk nagyon bevált. Vékony, nem illatosított, jól bírja. Nem volt vele balesetünk.
2019. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia mi a lupilut használjuk,én személy szerint nagyon szeretem ,vékony, jó nedvszívó, és ebben a melegben megjobb mert nem olyan vastag , 10 tól alszik reggel 9-10 ig még soha nem ázott át.
2019. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi csak akkor veszünk Lupilu pelust ha sos kell pelenka mert a Lidl közel van és a nyitvatartása is jó. Azt kell mondjam, hogy nagyon jó pelenka nagyon jó áron. Nem volt vele átázós baleset, bírja az éjszakát is, nem büdös, nem dagad óriásira és nem lesz kemény. Csak azért veszünk alapjáraton másfélét mert annak a designja jobban tetszik. Tudom, tudom ez már csak az én hülyeségem. :)
2019. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Mi kizárólag azt vettuk a fiamnak 3as es a 4es meretben is. Most 5osnel pampers pants-al vegyesen adom ra. (bilizni tanulas van folyamatban igy ha olyan a helyzet, h varhato egy bilizes akkor a pants amugy meg a lupilu megy)


Sztem kivalo pelenka, en is hasonlokat tudok elmondani rola, mint az elso valaszado.


Vekony, jol birja, nem kellemetlen a szaga alapból es akkor sem kellemetlen a szaga ha pisis lesz, de jol erzodik benne ha kakis. (neha masik pelunal nem is ereztem a kakit, de lehet ennek az is az oka, hogy most mar budosebbeket kakil, miota mindent eszik, elnézést a tema miatt)


Popsijan a bore szep egeszseges, en egy ideje nem hasznalok popsikremet, szóval valszleg nincs benne olyan ami kiutné a boret plusz szellőzik is gondolom, mert nem erzem hogy be lenne fulledve a bore.



Hat nem tudom mit mondjak meg rola, mi szeretjuk. Egy próbát meger

2019. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Csatlakozom, szerintem is nagyon jó, van olyan szintű, mint a pampers, régebben azt vettem, de feleannyiba kerül a lupilu.
2019. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokfélét kipróbáltunk, de ennél jobbat még nem találtam. Vékony, nem illatosítják, nagyon sokat bír, jól zár. Nem mellékesen a legjobb árú pelus. A fiam pl lassan másfél éve hordja (20hós) a 4-és méretet pl már egy éve és még jódarabig jó lesz rá ( mondjuk ez alkat függő is). A vékonyságáról annyit, hogy sokan megkérdezték már sétánál, hogy már szobatiszta? annyira nem látszik a pelus a ruha alatt.

A legnagyobb bánatom, hogy itt nálunk bugyipelust nem lehet kapni belőle, pedig szívesen kipróbálnám azt is.

2019. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jo, vekony, de jol birja megis.

Alapban pampers premium care-t hasznalunk, de napkozben szoktam a fiamra adni a lidl pelenkajat is. Az ejszakat mondjuk nem birja ki, de valoszinuleg amiatt, mert nagy sulyu a gyerekem es ejjel meg eszik, a premium care viszont kibirja es az puhabb, azert szeretem azt egy fokkal jobban.

De ar/ertek szempontbol a lupilu pelenka nagyon jo.

2019. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 1x hozott lupilut anyukám, akkor meg a 2-es kellett, hogy kiprobaljuk.Nem ereztem jónak. Nem volt rugalmas egyaltalan, elcsuszkalt a fiamon.
2019. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!