Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Barnabás mellé szeretnék...

A Barnabás mellé szeretnék második nevet. Vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés

A vezetéknév: NAGY

Ez ugye rövid és elég gyakori, többek között ezért is szeretnék második nevet. Nem baj ha picit különlegesebb, ritkább, csak csengjenek jól együtt.



2019. jún. 17. 06:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nagy Márk Barnabás - így jobb lenne.
2019. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A Vilmos is jó lenne, most már sajnos elég ritka név.
2019. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami rövidet

Máté, Kende, Keve, Mór, Merse, Csaba, Ervin, Andor, Zalán, Zente.

Nekem a Robin is tetszik.

2019. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%
#20, És melyik törvény tiltja hogy valakinek hosszú neve legyen? Hányan haltak már bele abba hogy hosszú nevük volt?
2019. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24

Csak azért írtam, mert szerintem elég furcsa, ha valaki mindkét keresztnévnek hosszú nevet ad. Meg gondolj bele később szegény gyerek az iskolában 1. osztályban mire ráírja a nevét pl. egy dolgozatra a többiek már rég a feladatokat csinálják. Nekem is hosszú nevem van bár ennél 4 betűvel rövidebb, de nagyon rossz volt, hogy nekem sosem fért a vonalra a nevem és mindig én voltam az utolsó aki leírta a nevét, bár már megszoktam, de...

2019. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Imre, István, Zsolt, Erik , Zoltán, Csaba, Sándor, Dávid, Dénes, Edgár, Edvárd, József, Jónás, Péter, Patrik, Kristóf, Edmond, Kálmán, Károly, Benedek, Ádám, Jonatán, Zente, Pál, Zsigmond, András, Dimitri, Emánuel, Jusztin, Julián, Márton, Előd, Ottó, Frigyes, György
2019. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jún. 24. 05:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!