Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj lehet?

Szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
A kislanyom ma 2 hetes, mikor megszuletett, akkor adtak neki elso ejszaka orrcseppet mert szuszogott, illetve mondtak hogy az orrnyalkahartyaja duzzadtabb, de tovabbi teendo nincs vele. A napokban beszaradt orrvaladek van mindig a kis orraban, fultisztitopalcikaval oldottam meg, de most mar kezd aggasztan, es van hogy teljesen eltunik, aztan reggel vagy este megjelenik egy beszaradt darab. Most mar nagyjabol elmult a szuszogas, viszont cicizes kozben sokszor felrenyel, nagyon fura hangot ad ki mikozbe szivja, es nagyon hangosan nyeli. Most utana olvasgattam, bar ne kellett volna es a stridort talaltam. De sem szuletesnel sem egyebkent nincsenek gondok vele. A haziorvosunk is mar megvizsgalta, bar akkor ezt elfelejtettem szova tenni, es azt momdta minden rendben van a babanal. Inkabb azt tudnam mondani, hogy mohon eszik, de nem sipolo legzest ad ki. Egyszeruen mintha hummogne csak hangosabban. Es raadasul most mar tobbszor bukik is :(

2019. jún. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Pont azt csinálja, amit az összes baba, bukik, nyeldekel, szipog, teljesen normális.
2019. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen normális


Pálcikát be dugdoss bele

Ha nem mey tetrapelussal akkr az maradjon ott


Nagyobb bajt csinálhatsz

2019. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi néha csak hallgattuk és próbáltunk nem nevetni azon, ahogy röfög meg hörtyög.

Amúgy én be szoktam fújni 1-1-et az orrába, ha látok ilyen beszáradt bigyót.

2019. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!