Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiatok pisil az utcán?

Kisfiatok pisil az utcán?

Figyelt kérdés
Most 2 éves 2 hónapos a kisfiam. Teljesen szobatiszta. Alváshoz még kap pelust de általában száraz marad. Ha megyünk valahova és úgy gondolom már régen pisilt mindig próbálom rávenni hogy pisiljen pl egy bokorhoz, de nem akar. Itthon pisil csak.

2019. jún. 26. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Fúj. Te tök hülye vagy. Vagy troll... Mi a fenéért noszogatnám, hogy pisilje körbe az utcát, ha kibírja hazáig???
2019. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi. Lehet tényleg hülye vagyok.. :)

Úgy gondolom ha több órára elmegyünk és közben megiszik 2-3 deci vizet biztos kell neki.

2019. jún. 26. 22:30
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor szól... Hiszen azért szobatiszta, nem?
2019. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem pisilt utcán.


Indulás előtt mindig megpisiltettük. Nem szoktunk olyan hosszú ideig távol lenni, hogy út közben akart volna. Mi meg minek erőltettük volna? Hogy ha véletlen lepisili a nadrágját, akkor pisis ruhában mehessünk tovább? Meg egyébként is, az utcai pisilést én csak végső esetben tartom elfogadhatónak. Ha muszáj, hát inkább a bokorhoz, mint a nadrágjába, de eszem ágában nem lenne küldözgetni az utcán bokrokhoz.

Egyetlen kivétel az egész napos kirándulás, de ennyi idős korában szerintem nemigen mentünk vele ilyenre, ill. akkor egyszer-kétszer talán pisilt, de legföljebb olyan gyakorisággal, mint egy egészséges felnőtt, inkább még ritkábban.

2019. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég rosszat teszel, ha arra próbálod szoktatni, hogy utcán pisiljen. Azt fogja gondolni, hogy ezt lehet. Az utca nem WC. Én csak a legvégső esetben tartom elfogadhatónak ezt. Én úgy csinálom, hogy az útvonal tervezésénél arra is figyelek, hol van WC.
2019. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy én sem gugolok le és végzem el a dolgom úgy a gyerek se. Nyilván can extrém eset de csak azért mert egy fiúval technikailag könnyebb ezt kivitelezni mint egy lánnyal, ne szoktasd rá.
2019. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Azért szobatiszta, mert vissza tudja tartani amíg el nem jut wc-re
2019. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Kislányom van,de igen előfordult hogy pisilt ha épp kellett neki. Nem gondoltam hogy ez baj,a pisi lebomlik,a cigi csikk nem,azért mégse háborog senki.
2019. jún. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Én háborgok a cigi csikk miatt is...
2019. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

De tök más, ha rájön a pisilhetnék az utcán, mert van olyan, meg más az, ha az anyja küldözgetni időközönként, mikor nem is kell neki pisilni.

Az előbbi muszáj az utóbbi meg hülyeség a köbön.

2019. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!