Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik hangzik...

Szerintetek melyik hangzik zsebben?

Figyelt kérdés

Kovács Anna Zora vagy

Kovács Hanna Olívia


2019. júl. 22. 10:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy Kovács Olívia vagy Kovács Anna/Hanna Lívia. A Kovács Anna Zora csupa mély hangrendű rövid szó, így nagyon komor és pattogós, az Olíviával viszont szerintem már túl hosszú.
2019. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Olívia a lányom neve,ezért nekem Kovács Hanna Olívia tetszik :)
2019. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekünk Olivia lesz a kislányunk, az Anna szép, egyszerű név, a Hannát elég unalmasnak mondanám, nálunk iszonyú gyakori név, a Zora nekem hosszú ó-val mint Zóra tetszik jobban.

Kovács Olívia Zóra tetszene nekem.

Boldog babavárást! ☺️

2019. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, viszont kívánom! :)

Mindenkinek köszönöm a választ, nagyon az Olíviára hajazunk, és lehet csak ez az egy keresztnév lesz.

2019. júl. 22. 14:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Én csak az Olíviát adnám.
2019. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az Anna és a Zora is tetszik, még együtt is. Hanna unalmas, Olíviáról az olívabogyó jut eszembe :D
2019. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Pedig Olívia lesz. Nekünk nagyon tetszik a hangzása, és szerintem egyáltalán nem hasonlítható az Olíva szóhoz.
2019. júl. 25. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!