Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet enni...

Szoptatás alatt lehet enni köménymagos tojáslevest?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, kifejezetten jòt tesz a tejtermelésnek. Meg talàn a babàknak is valami kömènyes teát szoktak adni hasfàjàsra, nem? Nem voltak hasfàjòsak a babàim, így ezt nem igazàn tudom, de mintha hallottam volna ilyesmiről. Szerintem eheted nyugodtan.
2019. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A babának szélhajtó, a tejtermelést fokozza.
2019. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen hívja anyosom szoptatós levesnek. Azért ne legyen extrakömenyes, mert vannak babák, akiknek fáj tőle a hasuk.
2019. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet. De az én babám nagyon hasfájós volt az édesköménytől. Pedig elvileg ez pont hasfájásra lenne jó... Ki kell tapasztalni beválik-e.
2019. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:a tojáslevesbe biztosan nem édeskömény rak a kérdező, hanem köménymagot.


Ami érdekes, az az, hogy a köménymagleves kenyérkockákkal (rántott leves, kenyérleves stb) , és a tojáslevesbe az nem ugyanaz az étel. A tojáslevesbe nem kömény kell, hanem babérlevél és ecet.

2019. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hidd el, az alap ugyanaz. Csak az egyikbe kockát raksz a másikba tojást.
2019. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálunk most pár hónapos a baba,nekünk főznek a szülők és minden nap olyat, amitől a baba hasa biztosan nem fáj!

Pl. Köményleves+piritott kocka

tojásleves,

gyümölcsleves/amiben alma, meggy és őszi barack van/

Salátaleves,

Gyöngyleves /tarhonya/

krumplileves gazdagon: burgonya+répa+zöldség+főtt tojás/ Mindegyik leves rántással készül!

Húsleves: répa+zöldség+zeller

Ezektől biztosan nem lesz gond!

2019. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!