Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire baj, hogy egy babakoc...

Mennyire baj, hogy egy babakocsihoz nincs lábzsák?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy takaró is megteszi helyette. Vagy egy bundazsák.
2019. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, mivel lehet kapni.

A miénkhez volt, de szart sem ért, hát vettünk.

2019. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miénkhez nincs, vettem külön
2019. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek hozzá külön. Van sokféle. Jól jön havas szeles időben.
2019. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindegyik fajtához van külön?
2019. dec. 12. 14:20
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván nem. Erre találták ki az univerzálisat. Ami nyilván nem mindegyikre illeszkedik ugyanúgy.

Ennyi önállóságot...

2019. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a 2in1 kocsihoz kaptam külön lábzsákot a sport és a mózeshez is.

augusztusi babám első télen még mózesben volt, akkor rátettem a takaró részt, következő télen már csizmás volt, akkor meg már elég volt az overál is. Szóval nem tragédia ha nincs, ahogy másik írták, megteszi egy bundazsák is.

2019. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi 14 hónapja használjuk a sport részt, de talán 2x volt fent a lábzsák. Múlt télen még nem járt, lábfejes overálja volt és bundazsák, amit hidegtől széltől függően cipzároztam. Tavasztól őszig nem kellett a lábzsák. Most meg ugye jár, sokszor kikéreckedik, koszos sáros a cipője, így a bundazsákot bele se közöttük. Overál és rá egy pléd a cipőt nem betakarva. Van mikor úgy érzi melege van, leveszi a plédet és odaadja. A lábzsák meg a szekrényben mélyén.
2019. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Praktikus, amíg nem jár vagy még csak tipeg a baba...Az enyém még nem jár, mindig hordjuk. Következő télen már nem fogom feltenni, addigra remélhetőleg stabilan megy majd.

Szerintem nagyon komfortos, néhány ezer forintot mindenképpen megér, hogy széltől, hidegtől stabilan védje a babát.

2019. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, én és a családom ment hóban, sárban, tarlón, tűző napsütésben, zima hidegben és itt vagyok. A mai csemeték pedig... allergia, betegeskedés és satnyaság minden szinten! Az immunrendszer (és az agy is!!!) olyan mint egy izom, ha dolgoztatod fejlődik, ha nem... (gyk.: satnyul)
2019. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!