Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert silver 3in1 babakocsiró...

Kunert silver 3in1 babakocsiról van valakinek tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 30. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt több ilyen kérdés volt már, keress rá.
2020. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem már, de csak 3 kérdést találtam, abból egy csak egy éven belüli.
2020. márc. 30. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Kunert ellenes voltam (egy ismerős miatt, folyton hencegett vele, hogy jobb, mint a miénk, nekünk első gyereknél Pierre Carden volt). Elmentünk babakocsit nézni, márkát nem néztem csak színt. Kunert volt, hát megvettük, nem bántam meg. Nem állítom, hogy a világ legjobb babakocsija, de engem nem érdekel, hogy Stokke vagy márka nélküli. A lényeg, hogy kényelmesen tudjam tolni és könnyű legyen. Ebben a Kunertben a rugózását szeretem a legjobban.
2020. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én sem vagyok híve a több százezres babakocsiknak, főleg hogy nem tehetjük meg. Ez a kunert is a limit felső határa.

2020. márc. 31. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is kunert van. 2 gyereket kibírt, úgy hogy mi is használtan vettük az első tulajtól.

Szóval strapabíró nagyon, mindenhol elmegy. Egyedül az utazásnál volt kicsit macerás összecsukni, de egyébként mindenben nagyon jól szerepelt. :)

2020. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!