Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vízszintesig dönthető sport...

Vízszintesig dönthető sport babakocsi?

Figyelt kérdés
Vízszintesig, vagy közel vizszintesig dönthető sport babakocsit keresek, ami mindenféle, városban előforduló terepre jó. Ami még szempont, hogy emeletre cipelem, ezért ne legyen extrán nehéz. Tudnátok ilyet ajánlani, ami nektek bevált?
2020. máj. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Használtan cybex callisto.
2020. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cybex-nek vannak

/ nekem onyx-om volt de az már régi modell/

2020. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
A sporttá alakítható mózesek (2in1) ilyenek, és nagyon könnyűek. Pl a chipolino terra és társai.
2020. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cybex Curánk van, ami szintén mózessé alakítható sportrészes, plusz csatlakoztatható hozzá autós hordozó. Erős, strapabíró darab, már 2 gyereket kiszolgált (nem mai típus ez tény) de tökéletesen működik. Nem is kicsi, a 2,5 évesem is elfér még benne kényelmesen. Nem könnyű, de nem is sárnehéz ès pillanatok alatt szét és összeszerelhető.
2020. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cbx onyda flex. Én nagyon szeretem.
2020. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!