Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek ABC Design...

Mi a véleményetek ABC Design Salsa 4 air, vagy a Viper 4 babakocsikról?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Viper4 van, kislányunk 7 hónapos.

Maximálisan meg vagyunk elégedve vele, nagyon örülök, hogy ezt választottuk.

Rengeteg babakocsit nézegettem, neten is és személyesen is,olcsóbbakat is, de nem győztek meg.

Minősége kifogástalan, stabil, masszív, egy helyben meg lehet vele fordulni, ami boltokban nagyon jó. Könnyű feltolni a járdaszegélyre, kisebb szegélyeken simán felmegy.

Hátrány lehet: nehéz. Ha lepcsőn kellene cipelnem sokat, bajban lennék. Nekem csak 4 lépcsőfokot kell emelnem, az még sima ügy.

Viszonylag nagy helyet foglal a csomagtartóban. Nekünk kombi autónk van, nagy csomagtérrel, így nem gond. A kerekeket egy kattintással le lehet venni, plusz pont.

A miénk felfújható kerekes, ez ha jól tudom drágább, mint a sima, de megérte az árát.

Már a sportreszt használjuk, közepesen döntve,mert kislányom egyre ritkábban alszik el benne, inkább nezelődik.

Összehasonlítási alapom ugyan nem sok van, mert első baba. De az biztos, hogy most sem valasztanék másik babakocsit, szerintem szuper.

Nem mellesleg nekem tetszik a kinézete is. Semmi csillivilli,inkább letisztult, minőségi babakocsi.

2020. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bar masik tipus, de ABC Design kocsink volt. Altalanosan igaz, hogy nagyon massziv, jol osszerakott es praktikus kocsik. Kicsit a mienk is nehez volt es nagyobb helyet igenyelt a csomagtartoban, de cserebe kenyelmes es praktikus, jo anyagokbol. Konnyen lehetett vele kozkekedni padkakon is. En azert valasztottam, mert jo kinezetu, egyszeru, minosegi, es kertvarosi, idonket nehezebb teruleten is kivaloan lehetett vele kozlekedni anelkul, hogy a buckakon es godrokben a gyerek a nyakat torte volna. Szerette is amig nem tanult meg jarni, es en is.
2020. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jún. 4. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Ennyi pénzért inkább stokke...

2020. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!