Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mire jó a babakocsiknál, hogy...

Mire jó a babakocsiknál, hogy az első kerék fixálható?

Figyelt kérdés
Kb minden babakocsi tudja mégis úgy írják a hirdetésekben, mintha ez valami előny lenne. De én elképzelni nem tudom, mi az a szitu, mikor hasznos fixálni. Valaki hasznát vette már? Milyen helyzetben?

2020. jún. 4. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nrm lehet monden babakocsinál


Vannak területek, ahol ha forog az istennek nem tudod tolni...

2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl: hegyre fel elengedhetetlen. Vagy amikor szűk helyen tologatod fel-le. Pl: ha a teraszon/erkélyen "ringatnád".

Vagy: a mi kocsink akkor "áll meg" stabilan összecsukott állapotban, ha az első kerék fixált és a fék bekapcsolva. Így akkor se dől el, ha valaki nekimegy.

2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es akkor még ezek szerint nem volt szerencsém ilyenhez. Nekem szűk helyen működik úgy is ha nem fixalt, de akkor ez babakocsi függő is. Köszönöm jöhetnek meg tippek, ki mikor vette hasznát 🙂
2020. jún. 4. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mi utcánk homokos, el nem bírnám tolni, ha nem lehetne fixálni a kerekeket.

Vagy ha apró kavicsos részen megyünk, ott is elengedhetetlen.

De ha csak úgy ringatás céljából tologatom oda-vissza, akkor is praktikusabb, ha nem forog össze-vissza.

2020. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A miénk is olyan, hogy kis helyen össze vissza megy ha nincs fixen. De nem nagyon szoktuk úgy használni szóval 🤷

Ellenben anyósom valamiért nem tudja tolni csak ha fix.

2020. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem szűk helyen működik úgy is ha nem fixalt, de akkor ez babakocsi függő is."


Egy kézzel, ha valami miatt nem tudod középen fogni a tolókart (vagy épp nem is egybe tolókaros) nem tudod a babakocsit pontosan egyenesen tologatni 1-2 métert oda-vissza, hogy ne kanyarodj.

2020. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!