Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fölösleges a babakocsi? Többi...

Fölösleges a babakocsi? Többi lent

Figyelt kérdés

Kisbabám már 8 hónapos és 2 kezemen meg tudom számolni hányszor vittük babakocsiba. Amikor nagyon kicsi volt rugalmas kendőztünk, már egy ideje a Manducát koptatjuk. Olyan 4 hónapos korában elkezdett nyűglődni a babakocsiban, max fél órát aludt benne aztán ment a sírás. Viszont a hordozást imádja. Mostmár, hogy a sport része lesz esedékes a babakocsinak ( de még nagyon elveszik benne, szerintem mire jó már lehet járni fog tudni..), lehet jobban ellenne benne?

Van olyan aki egyáltalán nem használt babakocsit és csak hurcizott végig?

Én gondolkodtam, hogy el kéne adni, de férjem ragaszkodik, hogy tartsuk meg, mert lehet a második babánk a hordozást nem fogja kedvelni.

Örömmel venném a tapasztalataitokat a témában ☺️



2020. jún. 16. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mózesrészt nem használtuk mert mindig üvöltött benne.De a sportkocsiba simán el volt.Kilátott belőle, nézelődött, élvezte.El nem adnám főleg ha terveztek másodikat.
2020. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

6-8-10 kilós babával nem egy nagy élvezet egy hosszabb séta hordozva. A baba elől, hátul meg a táska a szükséges dolgokkal.

Amikor már nem fekszik a babakocsiban, akkor nagyon szereti minden gyerek.

2020. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
A mózest mi se használtuk, mert utálta. De amikor már tudott ülni 6 hónaposan, akkor lecseréltük sportra és azt már nagyon szereti. Akár 1-2 órát is simán elüldögél benne.
2020. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, simán előfordulhat, hogy a második gyerek utálni fogja. Nálunk az első utálta, pedig nagyon hordozni akartam, de üvöltött minden eszközben, hiába aplikálta tanácsadó helyesen rám.

Ha egyébként elégedett vagy a választott babakocsival, tartsd meg! Hiába szinte új, csak nagy buktával tudnád eladni.

Egyébként onnan hogy járnak, de még nem tudnak hosszú távon sétálni, szerintem egyszerűbb a babakocsi, mert nem kell sáros, homokos lábbal kötögetni fel-le a gyereket. Persze van akinek ez is könnyebb egy onbuval.

Én második gyereket is csak rövid távon hordozom. Pl: Elmenni az oviig és vissza (nem most). Hosszabb távon inkább a b.kocsi. Az elnyel mindent. Ha, elalszik, le tudok ülni egy padra és hátradőlni, ami háton hordozott gyerekkel nem menne. ;)

2020. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Mi 1 ès 5 hònapis kora közt hasznàltuk csak a kocsit, de akkor sem sokat. Nem is akartam eredetileg, csak ajàndèkba kaptuk. Simàn el lehet lenni csak hurcizàssal.
2020. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a pipa 🙂
2020. jún. 16. 21:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnek meglenni nelkule. Napi szinten hasznalom a babakocsit orakat. Hogy mesz el piacra, boltba ugy h rajtad log egy gyerek? Nem is ertem. Vagy a cuccaidat hova teszed? Babakocsiban alszik, nezeget, tok jol elvan. A babakocsi alja allandoan tele. Pl ma, valtozo ido van, esernyo, meleg holmi, gyerekeknek nasi, kulacs, pelusozo cucc, sajat cuccom. Ezeket hova rakjatok? Van hordozom, turahoz, vagy ha olyan helyen vagyunk ahol nem lehet babakocsizni. Neha altatashoz. De tuti megorulnek babakocsi nelkul. Raadasul kis korkulonbseg van. Egyik az egyik fulemen logna, masik meg a masikon? Nem tudom elkepzelni.
2020. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Hurcizas🤣🤦‍♀️
2020. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rajtam van a gyerek, és közben a két kezem szabad. Ha elől hordozom, akkor hátizsákba bepakolok mindent.

Igazából nekünk ez sokkal jobban bevált, imád rajtunk lenni és onnan nézelődni, ha meg elfáradt, akkor odabújik és órákat is képes aludni.


A 8-as válaszolónak nem tudom mi baja van a “hurcizás” szóval 🙂 de örülök, ha viccesnek találod.

2020. jún. 16. 22:19
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja és 7-es válaszoló:

Persze, kis korkülönbséggel a babák között elhiszem, hogy nem lehet meglenni babakocsi nélkül. Az valóban praktikus, ha a nagyobb a sport részben és mondjuk a kicsi hordozva.

2020. jún. 16. 22:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!