Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig fordítottátok magatok...

Meddig fordítottátok magatok felé és meddig kötöttétek be babátokat a sport részbe?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Kb 7-8 hónapos korig toltam a babakocsiban magam felé. Mindig be volt kötve, még most, 16 hónaposan is.
2020. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
7 és fél hónapos a babám, most rendeltem neki egy könnyű sport babakocsit, amibe már kifelé fogom tenni (azt nem tudom lehet e majd egyáltalán magam felé fordítani). Már nem bukik hetek óta, és a külvilág jobban érdekli, úgy gondolom szükségtelen magam felé fordítani.
2020. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
7 hónaposan ült stabilan a fiam, akkor kezdtük használni a sport részt. Kb 10-11 hós volt, mikor lecseréltem a nagy kocsit egy kisebb sportra, azon már nem lehetett forgatni az ülést szóval onnantól.
2020. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A mózesben 7 hónapos koráig volt. Most 15 hónapos, felém néz a sportrész, mert így szereti.
2020. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindig be kell kötni, feláll, kihajol, kiesik. Viszont pont ezért csak az olyan babakocsit szeretem amiben bekötve is tud mozogni, előre hajolni.
2020. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Derjaderja ***** válasza:
81%

5 hónaposan került dönthető sportrészbe, rögtön arccal menetirányba tettem.

1 éves kora óta van esernyős bk, abban én nem szoktam bekötni, max nevelő céllal, amikor néha szökni próbál.

2020. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereket 1,5 éves koráig magam felé fordítva toltam.

Második gyerekem 15 hónapos, még szintén felém néz. Így szeretik. A nagy is csak úgy aludt el, ha láthatott.

Mindig bekötöttem őket, ez nem korfüggő.

A nagyot egyszer nem sikerült időben, mert rohanni kellett a reptéri buszhoz: ahogy emeltem és fentről segítettek volna, megborult a kocsi és majdnem kizuhant. Jó élmény volt, 2 éves volt ekkor.

2020. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Derjaderja ***** válasza:
73%
6 vagyok, bkv-n én is bekötöm, de nem emlékszem, mikor mentünk azzal utoljára. Ház kórüli sétára nem szoktam, semmi értelme
2020. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Mióta tud ülni, kifelé fordítjuk az ülést. Talán 1x nagy szembeszélbe mentünk sétálni, akkor magam fele fordítottam.
2020. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
15 hónapos korától ül menetirány szerint, de ha rajta múlna még mindig szemben ülne. Nem szoktam bekötni, csak a derekánál, de azt sem mindig.
2020. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!