Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit illetve...

Milyen babakocsit illetve babaágyat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 hetes várandós vagyok, és babakocsi, valamit babaágy vásárlás előtt állok. Érdekelne, hogy kinek melyik babakocsi jött be, és melyik babágy. Fontos, hogy a kicsit újszülött korától a saját szobájában szeretnénk altatni, ezért a szülői ágy mellé rakható kiságy kizárva. A babakocsira maximum 250-300ezer forintot szánnék, az ágyikóra pedig max 70-80 körül A válaszokat előre is köszönöm! :) <3

2020. júl. 21. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Babakocsi Cybex (Balios S, Talos S).

Babaágy Klups, lKEA. + kókuszmatrac

Nekünk ezek mind beváltak.

2020. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babakocsi: Stokke Beat vagy Cybex Melio Carbon


Kiságy: IKEA

2020. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Babakocsi:Cybex Talos, Cybex Balios S, Stokke Beat, Bugaboo Camelon/Fox, Nuna Mixx, Ocarro, FLIP XT3, Concord Neo Plus

Nekünk Cybex Priam van (igaz, az egy kicsit drágább kategória), nagyon szeretem, praktikus és bár fekete, nem forrósodik fel a napon. A Cybexben nem fogsz csalódni. A többi márkáról igazából nem tudok személyes tapasztalatot modnani, de ismerek olyat akiknek van. Ezekről csak pozitívumot hallok.


Kiságy: A mamas&papas bútorai nagyon szépek, minőségiek (tapasztalatból mondom). Ezen felül én is nagyon ajánlom még alacsonabb árkategóriában az IKEA és a Brendon bútorait.

2020. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!