Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit ajánlanátok? Segítséget,...

Mit ajánlanátok? Segítséget, ajánlásokat kérnék babakocsi választás ügyben. Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz a babám. Elég nagy baba, 72 cm és 9 kg. Olyan babakocsit keresnék, aminek elég tágas(hosszú) a mózes része, mert a sportrészt ugye ülni tudástól ajánlják. Nembaj, ha 3in1, mert védőnőhöz, ilyen helyekre hordozóval megyünk. Szóval olyan kéne aminek a hordozó része 11, inkább 13 kg-ig jó. Jó lenne ha a részeket mindkét irányból a vázra lehet rakni, a vázszerkezet ne legyen brutál nehéz. Ami volt kocsink, azt kaptuk, de kezd tönkremenni, ugyanilyet nem vennék (Tomas Hiker). Használttal sincs bajom, az összeg amit fizetnék érte 130-150.000 Ft. Tudom, hogy mindenkinek más válik be, de linkelnétek párat, ki milyet ajánlana? Köszönöm előre is.:)

2020. aug. 18. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel olyan sport babakocsit, ami vizszintesig dönthető? 6 honaposnak már inkább abban gondolkodnék. A fiam pl meg se marad már kb 3 hónapos kora óta, ha full fekszik. Szeret nézelődni, ezért picikét emeljük neki a támlát.
2020. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne vegyel mozest. Vegyel hasznaltan egy bugaboo beet, sose fogod megbanni. Amugy dontve mar lehet benne, nem kell ultetni, de ekkora babat mar felig dontve beletehetsz.
2020. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pici babánk van, 9 hónaposan 7 kg, de már ő is 6 hónaposan kinőtte a mózest, ami kb a lehető legnagyobb mózes. Nem volt kérdés, hogy a vízszintesig dönthető sportrészbe rakjuk, jobban is szereti. Mégis mi baja lenne egy vízsintesbe döntött sport babakocsitól? Amikor péppel eteted, akkor meg is kell emelned valamennyire..
2020. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja persze, nem mondtam, hogy baja lesz. Akkor valami jóféle sportbabakocsit kell keresnem. Olyat tudna valaki ajánlani ami esetleg különálló vázzal rendelkezik, hogy magammal szembe is fordíthassam a babát az ülőrésszel?
2020. aug. 18. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bogaboo bee amit ajánlottak, az pont olyan. Meg lehet fordítani. Ráadásul Mózest és hordozót is lehet hozza venni pluszba, ha esetleg jönne egy következő picur. Nekem nagyon bejön, de nem volt rá anno ennyi pénzünk.
2020. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kunert Lavado


[link]

2020. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha várható következő baba, érdemes újabb mózeskosaras 3in1 babakocsit venni. Ha ez nem várható én már csak egy "luxus" dönthető sportkocsit vennék.

3in 1 ben babakocsiban nagyon jók a Jané Rider babakocsik: [link]

Ha csak sportbabakocsit vennél, akkor az Espiro Sonic ( [link] ) is nagyon jó. Ha olcsóbb babakocsira gondoltál, itt tudsz segítséget is kérni a vásárláshoz. [link]

2020. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!