Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az Espiro Next 3in1 babakocsikról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én pénztárcámnak ez már drága kategória, de persze te tudod, mit tudsz megfizetni. Amúgy külsőre semmi gond nincs vele, meg ennyi pénzért a funkcióját is maximálisan elláthatja.
2020. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Espiro Next Avenue van (2019-es verzió), imádjuk! Strapabíró, jól pakolható, elmegy bármilyen terepen. Viszont: baromi nehéz! Összecsukni ugyan könnyű, egy mozdulat, de ha olyan lesz a helyzet, hogy, állandóan nyitni-csukni kell, nem ajánlom. Szerettem még benne nagyon a beépített szúnyoghálót, a kukucskáló nyílást és a hatalmas mózeskosarat. Szerintem jó választás!
2020. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :) elso babank es szeretnenk olyan babakocsit valasztani, ami strapabiro, egyet szeretnenk venni es jot.

A szomoru, hogy kisvaros mellett elunk, a varosban meg normalis bababolt sincs, nemhogy babakocsis uzlet, igy eloben nem tudtam megnezni, megtapogatni, hogy milyen, viszont a leirasa es a youtube videok alapjan konnyu osszecsukni, kompakt, elegge nagy a kosara ahogy lattam, viszont nem talalok rola sehol velemenyt.

A masik varians egy hasznalt, nagyon jo allapotu Stokke xplory lenne, azt ismerem, strapabiro, de elegge nehez babakocsi, nem mellesleg varosi, mi meg falun elunk

2020. aug. 27. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen csinálok róla neked fotót, videót ahogy csak szeretnéd :) Mi is hasonló elvekkel indultunk neki a kocsiválasztásnak, egyet, de az jó legyen. Hatalmas, becipzárazható a kosara, a rugózására, ütéscsillapításra sem szólhatok rosszat.
2020. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az nagy segítség lenne :-) nagyon megköszönném :-)

De azert nem ajánlod az állandó nyitás-csukast mert súlyos? Ugy olvastam hogy 15 kg kb. Szerintem az atlag babakocsik annyik, vagy nem? Ti már használjatok a sport részt is?

2020. aug. 27. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már lassan elcsomagoljuk :D 16 hónapos a lányom, de inkább szalad, mint babakocsizik. 5 hónaposan cseréltük a sportrészre, mikor már nagyon ki szeretett volna látni :) Nehéz persze, főleg, ha a sportrész is rajta van és együtt hajtod a vázzal. Most nyilván egy csomagtartóba ki-berakás fel sem tűnik (a gyerek lassan nehezebb 😅) de mondjuk a harmadikra nem szívesen cipelném fel vagy éppen a villamosra. De mivel mi keveset hajtogatjuk, családi házban lakunk és nem tömegközlekedünk, nekünk egyik sem volt szempont. Minden más tekintetben meg egy baromi jó kocsi.
2020. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Bebattyogsz egy baba-bizományiba és tized áron kapsz alig használt kocsit. Kisikálod, ha akarod kifertőtleníted s a gyerekednek édes mindegy, miből nem tud kijönni, csak feküdni benne. Szerintem az erre szánt 100.000 - 200.000 forintnak jobb helye is lenne. Nem attól leszel jó anya, hogy a játszótéren elámulnak, hogy neketek futja egy negyed milliós babakocsira.
2020. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!