Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A hordozókendőben alvás...

A hordozókendőben alvás közben a ti babátok is "összecsuszik"?

Figyelt kérdés
Ha elalszik, már nincs meg az a tipikus C alak, hanem igy ossze vissza elcsuszik, ahogy összeesik alvás közben. Ez nem baj?
2020. szept. 3. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Mei tai hordozó.
2020. szept. 3. 08:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2020. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 hos
2020. szept. 3. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Áá neki még nem alkalmas a mei tai. Az lesz a baj. Azt ha jól tudom ülni tudástól ajánlják. Én ilyenkor még karikásban hordoztam. Nem volt ilyen amit leírtál
2020. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi tévedtem. Nem kell ülni tudás. De nyilván nem tartja megfelelően. Vagy más eszköz kell, vagy rosszul kötöd. Szerintem érdemes egy hordozási tanácsadót kérdezni
2020. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Lépj be a Hordozz szabadon, kérdezz bátran fb csoportba, ott hordozási tanácsadók segítenek.


Egyébként nekem így hangzásra az a baj, hogy túl laza. Ha szorosan hozzád van kötve, akkor nem tud hova csúszkálni.

2020. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden formázott hordozóban össhecsúszik alváskor a gyerek, ezért utána kell igazítani, ha elaludt.
2020. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk is mei tai volt, sose csúszott össze benne

Milyen fajtával neked?

2020. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!