Lionelo Annet sportkocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan valaki véleményére lennék kíváncsi, aki használta/használja ezt a babakocsit.

Kényelmes, könnyű tolni? Eléggé csillapítja a rázkódást még döcögősebb utakon is? [járdán használnánk a legtöbbet]

Mekkora hely van benne a gyereknek? [most 10hós fiúnk 10,7kg,79cm] Beöltöztetve sem kell nyomorognia benne?

A kupolája rendesen megvédi naptól, széltől, nem túl vékony anyagból van?

Télre is ideális? Van lehetőség arra, hogy "kuckóssá" tegyük, tehát jól be lehet takargatni? (ez mondjuk a "tágasság" kérdéshez tartozik)

Utolsóként pedig, minőségileg mennyire megfelelő? Az a széteső zörgős fajta, vagy a fix, strapabíró? :)

Köszi előre is!



2020. szept. 11. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont most tettek fel kérdést a privát babás csoportunkban róla. Eszerint a huzata le se vehető. Nekem ez alapján a nagy rakás kategória. Elég alap dolog ugyanis.
2020. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Uhh,hát igen, azt ki is felejtettem, pedig az is fontos szempont lenne. Mert gyakran csupa maszat az egész kocsi :( Bár a mostani levehető, de elég nehezen, sokáig tart. Így babakocsi betétet használok, így azt elég csak kiszedni és azt kimosni.

2020. szept. 12. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használt Cybex balios s-t. Használtan is kenterbe veri és minden szempontnak megfelel. Az fb-s babakocsi csoportokban biztos van fent.
2020. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Használtban nem gondolkoztam. És a Cybex még használtan is igen borsos árú :/ Még tovább kutatok a Lionelo után, hátha valahol ki tudom próbálni :) mert külsőre megtetszett, illetve árban is megfelelő lenne nekünk.

2020. szept. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!