Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól fordítottatok kifelé...

Mikortól fordítottatok kifelé a babakocsit?

Figyelt kérdés
8 hós, még velem szemben utazik. De már nagyon nézelődik mindent, igazabol nekem jó őt nezni 😀 de talan mar ideje lenne kifelé fordítani?
2020. szept. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen az én fiam is 8 hónapos volt amikor kifele fordítottam. Az első pár alkalom nekem nagyon fura volt,hogy nem látom,de aztán megszoktam.
2020. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos körül fordítottam a másik irányba. Igazából néha-néha már előtte is, de véglegesen 9 hónaposan.
2020. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fiam 10 hónaposan már mebetirány szerint toltam,viszont ha altattam akkor átfordítottam a tolókart szembe.

A lányom, ha elfért volna akkor még 2évesen is szembe ült volna szerintem. 14-15 hónapos lehetett mikor már csak kifordítva ült, de nem szeretett úgymenni, mindig hátrafelé nézett hogy lásson engem.

2020. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem olyan, hogy inkább velem "kommunikál", mintsem kifelé fordítva üljön. A nagynak 20 hónaposan vettünk új sportkocsit, mert végleg kinőtte a 3in1-et, akkor ült először menetiránynak megfelelően. Nem szerette, de megszokta.

A kicsi 18 hónapos, még felém néz. Volt pár kísérlet, de nem tetszett neki. Az ő kocsija olyan, hogy még 3 évesen is tolhatnám felém nézve benne. Akkor fordítom majd ki, ha ő mondja.

2020. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos kora óta néha megfordítom, de ha alszik vagy szembe süt a nap visszafordítom magam felé. Mindkét irányt szereti.
2020. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek szerettek nézelődni. Kb 9-11 hónaposan már biztos átfordítottam. De ők nem is siették el az ülést egyébként. Ahogy stabilan ültek babakocsiban nagyon szerettek nézelődni így kifordítottam őket. Lehet ha 6-7 hónaposan stabilan ülnek, akkor korábban lett volna.
2020. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnál olyan másfél évesen. Szerettük látni egymást és rengeteget "beszélgettünk" így. Kisfiamat eleve 7 hónaposan raktam át mózesből a sportba, ennek 1 hete, szerintem jódarabig ő is velem szemben marad. Főleg, hogy a kislányom testvérfellépőn utazik (2,5 éves most) és jól elvannak egymással :)
2020. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. 5-6 hónaposan, mikor a döntött sportreszbe tettem, mar kifelé fordult, úgy voltam vele hadd nezelodjon kifelé, nem is volt gond, szereti a sétát.
2020. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!