Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory Trailz vagy...

Stokke Xplory Trailz vagy Bugaboo Cameleon?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok? Mindenféle útra gondolok.

Érvek, ellenérvek stb... is érdekel.



2021. jan. 1. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Stokke xplory vettünk mielőtt megszuletett a kislányunk. 2 hónapos korában cseréltem le, addig bírtam elviselni. Egyáltalán nem volt praktikus nekem, a kiegészítők egy vagyon a kerülnek. A kislányom általában babakocsiban alszik, így van amikor napi 4 órát is sétálunk, vinnem kell jó pár dolgot magammal. A trailz sokkal jobbnak tűnik.
2021. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Stokke Xplorynk és Trailzünk is van. 6 hónapos a pici, nekünk eddig nagyon bevált, bár a régebbi modellekre én is sok panaszt hallottam. Nagyon prakrikus benne hogy ha veszel csak egy Trailz vázat, akkor arra rá tudod rakni az Xplory ülését és máris van két babakocsid, mi is így használjuk (hepehupás terepen csakúgy siklik).🙂

Én nagyon meg vagyok elégedve a márkával, a bútoraik minősége is kiemelkedő. De hát igen, az ára viszont elég borsos, nem tagadom, mindenki eldönti, hogy megér-e neki ennyit, vagy sem, én nem bántam meg a döntésem.🤷‍♀️

2021. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!