Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ciki a régebbi típusú Stokke...

Ciki a régebbi típusú Stokke babakocsi?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a Stokke kocsik de az áruk újonnan nagyon magas így használtan vettünk elfogadható áron.

Előre tisztázom hogy nem azért vettük mert felvágni akarok vele és kifejezni vele hogy “mert én megtehetem” hanem azért, mert nekem tetszik. Falunk lakunk amúgy is, az ittenieknek szerintem fogalmuk sincs mifajta kocsi ez, nem is érdekli őket majd szerencsére miben tologatom a gyermekem.

Viszont pár napja egy csoportban olvastam egy kommentet egy igen tehetős anyukától (akinek természetesen mindenből a legdrágább legmárkásabb legújabb van) hogy a régi fajta Stokke kocsikat megvásárló anyukák is tartozni akarnak valahova ahova amúgy nem valók és azért veszik meg a régi szar kocsikat... Picit felbosszantott ez a mondat, hisz negatív véleményt nyilvánít úgy rólunk, régebbi, használt kocsikat vásárló anyukákról. Természetesen sokan egyetértettek vele, egyenesen gáznak nevezték azt aki régi használt dolgot vesz a babájának, és most nem csak erre a kocsira gondolok.

Mit gondoltok, ciki 4-5 éves tökéletes állapotú márkás babakocsit venni töredék áron? Vagy csak sznobság volt ez a megnyilvánulás?

Természetesen ha ciki se cserélem le a kocsim mivel nekem akkor is tetszeni fog ha 10/9 embernek nem, de egyszerűen felfogni se tudom hogy lehet ilyen véleménnyel egy gyereket nevelő anyuka egy másik anyukáról...



2021. márc. 5. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

"A stokke babakocsinak a legnagyobb, legkényelmesebb a sportresze"


Ennél nagyobbat hazudni se tudtál volna.

A 1,5 éves gyerekem nem fért bele télen. A kupolát nem tudtam felhúzni a sapkájától, mondjuk egyébként se védett semmit. Szerencsére csak kölcsön kocsi volt, amíg nem vettünk újat ahelyett, amit a repülőtársaság összetört.

2021. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Sznobok mindenhol vannak, de igaza van annak, aki írja, hogy ezek nem is az igazán gazdag emberek szoktak lenni. Egyik barátnőm milliárdos vagyonú családba született, nem szokta soha az orrom alá dörgölni, hogy neki még a bugyija is valószínűleg 10x annyiba kerülhet, mint az enyém. Ő nem vesz használtan semmit viszont minden megunt még jó állapotú dolgot ingyen odaadományoz másoknak. Mikor megunta egyszer a bútorait, egy sor méregdraga bútort adott nekünk teljesen ingyen ajándékba. Ő például soha nem tenné szóvá, hogy a mi babakocsink nem új vagy márkás, akkor sem, ha az övé biztos, hogy az lesz. A sznobok meg inkább csak szeretnének többnek tűnni, mint ami, és ezért húznak le másokat, mert tudják, hogy maguk sem tartoznak oda, ahova képzelik magukat.
2021. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Ő mondott valamit, de nem rád. Az én olvasatomban te nem tartozol a komment megnevezetjei közé, ergo nem téged szólt le, mert azért vetted mert neked tetszik, és nem a státusz szimbolum (van ilyen babakocsiba???) miatt. Tehát nem vásároltad be magad sehova. Nem a rózsadombon akarod tologatni a gyereket vele, hogy a többi tehetős anyuka lássa ezt más is megengedheti magának...

Szóval ez a kabát nem a tied kár felvenni.

2021. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Tizenegyeske, szivesen küldök neked fotót, frisset bundazsákostól. Lehet nem tudod használni a kocsit (sok sok besirós smiley)
2021. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Babakocsi mint státusz szimbólum, na ilyet is csak itt hallani... Nekünk is Stokke babakocsink van, 3,5 éve vettük. Most van úton a második gyermek, szeptemberre várjuk. Most akkor újat kellene venni mert az utcán lenéznek majd a használt kocsinkkal? Kit érdekel de komolyan. Ha ez tetszik vedd meg, az a fontos, hogy neked és a babádnak kényelmes legyen. Ez is egy olyan dolog, hogy mindenkinek más válik be, más tetszik. Ha valaki azért néz le/szól be mert nekem épp ez tetszik hát lelke rajta, kívánom, hogy sose legyen nagyobb gondja ebben az életben.
2021. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
53%
Melyik csoport volt ez?
2021. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem Stokke esetébe ciki.

A Stokke igazából nagyon kitunik a tobbi babakocsitól,nem veletlen.

Igazabol nem az atlagnak keszitik,lasd.celebek veszik soknal latsz rola szponzoros vidiket stb. Egy uj ara alaphangon 400 ezer es meg ez csak az alap,hol a kiegeszito hozza még sehol. Mindent borsos aron kulon vegyél meg.

Ha valakinel latok egy regit foleg v1-v2 nekem az az elso gondolatom hogy az illeto oda szeretne tartozni ahova valojaban nem.

Nagyon kínos!

Ha stokket szeretne valaki de penze nincs ra ,ne eroltesse.

Vegyen olyat ami baratibb aron van es új,boltból,szep,tiszta,biztonsaggal hasznalhato!


Ezek a regi stokkek mar borzalmas alapotba vannak,hasznalatuk sem biztonsagos mar!

2022. dec. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!