Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Találkozott már valaki olyan...

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a gyerekülés ötpontos övét a gomb lenyomásával csak lazítani tudta, de szűkíteni nem? Mi volt a gond?

Figyelt kérdés

Nálunk most ez a probléma áll fent, majd kiszedem az autóból és felhozom a lakásba, hogy tüzetesebben megvizsgáljam mi lehet a gond, de egyszerűen elképzelni sem tudom, mi okozza. Ha volt már valakinek ilyen, megoszthatná tapasztalatait.


Amúgy nem egy olcsó ülés, az itthoni olcsó autós baba kagylónak, ami pihenőszékként funkcionál, tökéletesen működnek az övei. Még garanciális, tehát vissza tudom vinni, de ugye most nincsenek nyitva a bababoltok, ezért csak jobb lenne, ha működne. Előre is köszi a válaszokat.


2021. márc. 13. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A mienknél nem kell nyomni, ha szűkíteni akarod, csak húzod, és kész. Ha pedig lenyomod, akkor tudod lazítani.
2021. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A miénk olyan, hogy alul kilóg az öv vége és azt kell meghúzni, ha szűkíteni akarod. A gomb megnyomásával lazítani lehet.

Milyen ülésetek van?

2021. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, köszi szépen a választ, erre nem is gondoltam, pedig jogos, a használati utasítás nem írja, hogy szűkítésnél nyomni kell. Sokat segítettetek!
2021. márc. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!