Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hallottatok már légzsákos...

Hallottatok már légzsákos babakocsiról?

Figyelt kérdés

A kollégámék most vettek egyet, elvileg. Csak nem vagyok benne biztos hogy igaz, lehet hogy csak szívatni akar. Küldött fotót róla. 3x akkora mint egy normál babakocsi, keskeny járdán el sem lehet vele férni, mégis belül elég kicsi hely van. Elvileg ha egy autó 30 km/h-s sebességgel vagy az alatt ütközik vele, akkor biztos hogy életben marad benne a gyermek.

Ilyen tényleg van?



2021. ápr. 10. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A valaszt a kerdesedre nem tudom, de logikusan belegondolva mikor kozlekedunk 30km/h v alatt autoval? Plusz eleg ritka h babakocsit jardan utnek el, zebran meg aranyaiban gondolom sokkal kevesebbet megyunk at egy-egy setaltatas alkalmaval (idoben) mint amennyit jardan, parkban kozlekedunk. Szoval ha letezne is ilyen, mikor es mi ellen ved? Zebran tolato auto ellen?😀
2021. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%

Ilyeneről még nem hallottam. Tudnál linket küldeni?

El sem tudom képzelni a működését. A légzsák ugyebár ütközésnél nagyon gyorsan kinyílik és leereszt. A leeresztése véd meg a sérüléstő.

Ráadásul mi van ha véletlen nyílik ki?

Ha a légzsák megvédheti a gyermeket a balesetektől, akkor a kresz miért írja elő annak kikapcsolását, ha a gyermek gyerekülésben rögzített?

Én nem merném a gyermekemet ilyen babakocsival szállítani... De h ki tudja... Lehet, hogy hatékony. Kérlek küldj liket.

2021. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Ha a légzsák megvédheti a gyermeket a balesetektől, akkor a kresz miért írja elő annak kikapcsolását, ha a gyermek gyerekülésben rögzített?"

Hát ez az, én se értem. Azt tudom, hogy egy rahedli pénz volt (konkrétan drágább volt mint az én autóm.)

Linket sajnos nem találtam hozzá. Úgy hozták be Németországból, ott készült egyedileg, kézzel. Legalábbis ezt mondja, nem tudom mennyire igaz.

2021. ápr. 10. 01:26
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

A képet nem toltod fel ide? Kivancsi vagyok nagyon:D

Olyan hihetetlennek tunik, de szerintem hulyeseg is, hogy ha mar ilyen van es tebyleg valaki ezt megveszi. Aztan nehogy par ev mulva mindenki ilyet tologassson:D

2021. ápr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"Ha a légzsák megvédheti a gyermeket a balesetektől, akkor a kresz miért írja elő annak kikapcsolását, ha a gyermek gyerekülésben rögzített?"


Azért mert ha menetirannyal ellentétes irányban van a hordozó, akkor rányomja a gyereket az ülésre és az megfullad. Menetirannyal azonos irányban meg a légzsáktól fullad meg.


Amúgy kamu, nincs iylen babakocsi.

2021. ápr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

#5...

Költői kérdés volt... De köszi a választ. Arra akartam célozni, hogy a légzsák veszélyezteti a gyermeket egy személy autóban (és ezt szakértők tanítják), akkor egy babakocsiban, hogy lehet biztonságos, elvégre ugyan azok aaaa szituációk és problémák léphetnek fel.

2021. ápr. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6!


Oh, ok, azt hittem komolyan kérdezed. Bocsi

2021. ápr. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fotó alapján simán rá tudsz keresni a google-ban.
2021. ápr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rákerestem és érdekes, de több találat is van. Nem kész babakocsikról, hanem dizájn tervekről, szabadalmakról, szóval még igaz is lehet, lehet meg is valósították már, csak kísérleti gyártás során. ;)

Pl:

[link]

[link]

2021. ápr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en is rakerestem, de csak azt talaltam, amit az elottem hozzászóló irt. Nem letezik ilyen hivatalosan boltban, de ha fizetnek erte jo sokat, biztos szivesen megcsinaljak. Ugyhogy akar meg igaz is lehet a sztori. Az egyetlen dolog, amit a keresesemre kiadott, az a legzsakos gyerekules. En mondjuk errol se hallottam meg, de ezt elvileg lehet is kapni.
2021. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!