Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baba érkezése előtt amár...

Baba érkezése előtt amár megvásárolt babakocsit "elvittétek egy teszt körre"?

Figyelt kérdés

Arra gondolnék hogy a házba egy kicsit tologattátok e vagy esetleg az udvaron próbaképp


(Persze az ember a boltba is próbálgatja,de azért az mégse olyan)


2021. ápr. 10. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakásba tologattam egyszer, egy plüss nyuszit raktam bele. Olyan furcsa volt, hogy pár hónap és egy baba lesz benne. 🤣
2021. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem de nyugodtan tologassa aki akarja.

A boltban picit megjárattuk, aztán várta a lakóját, addig pihent.

2021. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1 es ez nagyon aranyos 😊 nekem is ez van a fejembe hogy mennyire furcsa hogy pár hónap és egy baba lesz benne 🤗
2021. ápr. 10. 13:50
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Már toltam ebben a kocsiban más gyerekét. Tőlük kaptuk a babakocsit.
2021. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a fiam az udvaron kipróbálta, le-fel rohangált vele :)
2021. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
40+6ra szültem. Előtte 1 héttel raktuk össze mert úgy rendeltük és boltba sem próbáltuk. Annyit lett megjáratva míg eltoltam a helyére. (Azt hozzátenném hogy 3hónapot állt a dobozában nálunk)
2021. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7 es nem semmi hogy így megbírtad álni hogy ne szedd ki a dobozból :)

Igaz mi boltból hoztuk így már összevolt rakva csak bevannak az elemei zacskózva

De ha dobozba adták volna tuti hogy nem birtam volna megálni hogy ne szedjem szét 😂

2021. ápr. 10. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Annyira sosem unatkoztam, hogy üres babakocsit tologassak.
2021. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem igazán, lévén akkor vette meg a párom, mikor még a kórházban voltunk. (Előtte kinéztük természetesen, megvolt melyik lesz, de valahogy nem volt érkezésünk eljutni az üzletbe újra, netes rendelés meg akkor még a kanyarban sem, net is csak a melóhelyemen volt minimál, kezdeti verzióban.)

Nem volt nagy meglepetés azért, sportkocsit vettünk csak, újszülött kortól használhatót, egy Chicco modell volt, tavaszi gyerkeim vannak (április-május), sosem használtunk mózest, egy "mezei" sport meg nem igazán tartogat nagy meglepetéseket, élesben úgyis csaka tömegközlekedésben derült ki, mennyire lesz hatékony és praktikus a dolog. Bevált.

Ha most kellene venni, akkor tutira rendelném, nem érezném szükségét most sem próbálgatni előtte, de ugye nem mindegy hova, mire kell, egy túrázós, terepre szánt babakocsit biztosan megnéznék élőben is, mielőtt megveszem.

2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!