Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 140 ezer forintért sok egy...

140 ezer forintért sok egy használt de jó állapotú 3:1 babakocsi?

Figyelt kérdés
A márkája Anex, 1 évet használták egy gyerekkel. Ennyiért sok lenne? Nagyon tetszik nekem, de láttam olcsóbbakat is más márkát.

2021. ápr. 12. 18:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezt sajnos el kell engednem. :( Köszönöm mindenkinek!
2021. ápr. 12. 21:12
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Annyi sokkal jobb minőségű babakocsi van már ennyi penzert. Stokke, peg perego, maxi cosi, cybex


Bejőttek ezek a batár lengyel szutykok, és ráugrott mindenki.

2021. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
tomas hikert vettem 40e-ért, használtan, azóta 3 gyerek használta és még mindig semmi baja
2021. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szintén Hikert kaptam ajándékba egy barátnőmmel, osszességében most a 4. gyereket szolgálja ki. Nem mondom, azért mostanra kicsit leharcolt lett, de én pl heti többször használtam erdei úton sétákhoz, murvás úton, vagy éppen mélyebb homokos úton. Persze megpakolva enni-innivalóval, kismotorral...
2021. ápr. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sok.

126 ezer ft ért vadonatúj babakocsit vásároltunk ! 😊

Ekkora értékbe mindenképp újat vennék akkor már

2021. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak hogy a kedves 12# es hozzászóló szavaival fogalmazzak mi "batár lengyel szutykot" vásároltunk,de imádjuk,baba nagyon jól elfér benne,minden terepen jól és könnyen tolható. Semmipénzért nem cserélném le másra 😊
2021. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kicsit off: Szerintem ez annak batár aki nagyvárosban él és pl tömegközlekedik, mert ahhoz tényleg batár. Bár én napi szinten cipelem egy emeletet. De "vidékre" nem aszfalt útra szuper és kényelmesen elfér benne a gyerek, sokáig használható a mózes része. Minap Pesten jártam és azt néztem hogy azokkal a babakocsikkal tuti nem tudnánk erdei sétákra menni.


On: szerintem is sok ennyi pénzért használtat venni, mikor már újat is lehet kapni.

2021. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta vettünk egy új Kunert Rotaxot, szerelem ez a babakocsi is és meg újonnan is olcsóbban kijöttünk! :)
2021. máj. 7. 20:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!