Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 360 fokban forgatható autósülé...

360 fokban forgatható autósüléssel tapasztalatok? Biztonságos, megéri?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam:

[link]


A lányom mostanság fogja kinőni a babahordozóját ( :'( 9 kg-ig jó sajnos, ő meg már 8,5), szóval időszerű rendes autósülést venni neki. Viszont nem tudom, jó-e ez a fajta, amibe ilyen nagy súlyintervallummal ültethető gyerek (0-36 kg-ig). De az is ilyen izé, hogy most veszünk egyet, aztán majd 1-2 év múlva megint... Azért azt mégis csak jó lenne elkerülni. Vagy ti ezt hogy csináltátok? Nektek milyen ülés vált be?


2021. ápr. 25. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megvannak rajta a megfelelő jelölések (a linkelt oldalon szerepel), akkor mindenképpen biztonságos, megvédi a gyermeket ütközés esetén.


Hogy mennyire praktikus, azt nem tudom.

2021. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

A 0-36 ülések nem túl jók, mert túl nagy sulytartomány, amit átfog, egy 9 kg-os kisgyerek nagyon pici, lehetetlen, hogy 12 éves korában is megfeleljen neki ugyanaz. Nekünk 3 fajta volt/van, hordozó, gyerekülés 9-18 kg, és gyerekülés 15-36 kg, ha spórolni akarsz 15-36 kg-nál már olcsóbbak, vagy vehetsz ülésmagasitot is.

Az adac tesztet nézd meg, én az alapján szoktam választani.

2021. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk hordozó, 0-18, és 9-36 kg-os üléseinek voltak a fiamnál, a lányomnál is így lesz. A túl nagy súlyhatárt átölelő ülések nem igazán jók. Igen, dupla költség, de így biztonságos.
2021. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#2: 12 evesen gyerekules? Addigra jo esellyel 150 centi felett van a gyerek, akar elol is ulhet, semmi szukseg a gyerekulesre.


Tul van misztifikalva az egesz tema, a gyartok sikerrel tartjak rettegesben a tapasztalatlan, bizonytalan szuloket hogy csakis a legujabb, 690e forintos, beepitett radios, tablet-tartos, titanmerevitesu es dupla isofoxes ules a megfelelo a csimota tokeletes biztonsagban tartasara es ha nem koltesz ennyit, rossz es felelotlen szulo vagy, aki meg sem erdemli a gyereket.


Kerdezo: valassz ki egy maximum 50-60e forintos ulest, valamelyik neves gyarto termeket, amelyiknek a szine tetszik a gyereknek is es konnyan tisztan tarthato. Ha kicsi a gyerek, akkor sajat oves kell, ha nagyobb boven jo az is amelyik az auto sajat ovet hasznalja. A hasznalt ulestol sem kell felni, ha nincs osszekakalva/osszehanyva, kiszakitva, eltorve, megis mi baja lehet?

2021. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a márkàt babakocsiban nem szerettem, de 360fokban forgatható Britax Römerünk van.

Nagyon szeretem.

Amikor be kell rakni őket, az nagy könnyebbsèg...

2021. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van sok fajta. A férjem autójában van a 3 besafe (0-18) az ikreknek és az 5 éves lányunknak. Azzal a kocsival járunk hosszú útra.

Az én autómban van 2 0-36os forgatható van hátul az ikreknek és egy 0-36os sima a nagylánynak elől (hátul nem fér el a 3 gyerekülés egymás mellett)

Mi csak itt a környéken megyünk. Mikor vittem oviba a nagyot, nagy könnyebbség volt h forgatható a kicsik ülése. De tényleg nem olyan pesszentos (főleg pici korban) mint a besafa ülések. És nem is annyira dönthetőek hátra. Szóval ha bealszanak, lebukik a fejük, még a férjem autójában lévők olyan jól dönthetők h nincs ilyen gond

2021. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!