Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anexre milyen baba hordozót...

Anexre milyen baba hordozót lehet rögzítenj?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2in1 anex sport babakocsit néztünk ki. Milyen bázistalp jó rá ha hordozót akarunk rá rögzíteni? Illetve csak anexes hordozó jó rá?

2021. ápr. 25. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk Anex premium e-type 3in1-ben van. Gondolon a 2in1 ugyanez lehet csak a hordozó nélkül. Van hozzá két adapter, azzal tudod a hordozót rögzíteni a vázra, és természetesen csak a saját márkásat. Bázistalpból én úgy tudom, hogy szintén csak a saját márkás jó, ami 60ezer körül van. Nem tudom, mennyire éri meg. Nálunk most 3 hónapos a baba, eddig a hordozóban utazott a biztonsági övvel bekötve, most fogunk venni egy 45-105 centis autúsülést, az már isofixes lesz.
2021. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!