Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rendelt már valaki a Babakirál...

Rendelt már valaki a Babakirály webshopból?

Figyelt kérdés
Aki igen, az tudna véleményt írni? Illetve ha van olyan aki onnan rendelt Kunert Mila babakocsit leírná tapasztalatait? (Minőség, csomagolás stb)
2021. máj. 3. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatós párnát nemrég. Nagyon korrektek és gyorsak voltak, a minőséggel is meg vagyok elégedve.
2021. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. máj. 3. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem, babakocsit és babafészket. Korrekt volt minden:)
2021. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Kunert Lavado babakocsit rendeltem onnan. Minden rész befóliázva, becsomagolva, és nagyobb papírkartondobozokban volt, azt viszont vitték is vissza, a többi babakocsi házhozszállítása miatt. Minden rendben volt, annyi hogy csomagolásnál lemaradt a sportrész karfája, de ezt jeleztem, és szó nélkül hozta is a futár. Én elégedett vagyok Velük:)
2021. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, és a babakocsival sincs baj? Mármint sokan írták, hogy nem ajánlják, fog a fék akkor is amikor tolni akarják stb. Mik a tapasztalataid?
2021. máj. 4. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, az tény, hogy ha kiengedem a féket, akkor először hátra húzom, hogy kikattanjon, utána lehet tolni. Most, hogy ez alapból, gyárilag ilyen, vagy sem, azt nem tudom, de semmi problémát nem okoz. Legalább tudni, hogy biztos jól fog a fék :D Nekem sose fogott be, sosem akadt be. Én nagyon elégedett vagyok vele, szeretjük. Nagy, kényelmes, nagy a mózes, nagyon sokáig tudtuk használni. Nagyon könnyen lehet a részeket cserélni rajta, én nem gondolom nehéznek. Könnyen irányítható. Könnyen tisztítható. Ha bármi egyéb kérdésed van, hajrá:)
2021. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2021. máj. 5. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!