Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meglévő Knorr Baby babakocsi...

-Jani- kérdése:

Meglévő Knorr Baby babakocsi szetthez passzoló babahordozót szeretnénk vásárolni (ami Isofix-es autóba is beköthető), melyik típusú hordozó kompatibilis?

Figyelt kérdés
Elvesztem a részletekben, hihetetlenül sokfajta babahordozót találni, de Knorr Baby gyártmányt nem találok. Szeretném, ha a hordozó az autóból kivéve biztonságosan a babkocsihoz/vázhoz rögzíthető lenne. Az autó isofix-es bár ha jól értelmezem akkor mindegyik 3 pontos bekötéssel (övvel) rögzíthető megfelelően.

#kompatibilitás #babahordozó #Isofix #Knorr Baby #Autóba köthető
2021. jún. 1. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A maxi cosi es cybex babahordozót tudod rátenni adapterrel. De nagyon ritka. Miert pont ezt a babakocsit választottad?
2021. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kompatibilis Easy-Click-System-mes rendszerrel ellátott Knorr baby babakocsikhoz:


NAXOS,

KRETA,

LIFE+2.0. ALIVE

CLASSIC PREMIUM

Az adapter az alábbi hordozókhoz használható:

Első vagyok


Maxi-Cosi: Pebble, Citi, Cabrio Fix, ROCK

Cybex: Aton, Aton3S, Aton 4, Aton Q, Aton 5, Aton M, Cloud Q, Cloud Z

Kiddy: Evolution Pro 2, Lunafix Milan

Recaro: Privia

Joie: Gemm


Én a maxi cosi pebble plust ajánlom

2021. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Párom testvérétől kaptuk a teljes szettet, ők vették anno a babájukhoz pár éve de a szetthez gyárilag nem volt babahordozó. Ezek szerint mindenképen szükséges valamilyen adapter, nincs olyan ami 1:1-ben kompatibilis? Próbáltam rákeresni az adaper tárgykörre, ott is több kialakításút találtam de készleten lévőt egyelőre nem találtam sehol...
2021. jún. 1. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp kell adapter a knorr nem gyart hordozót.

De nem is baj, nem tud az ADAC követelménynek megfelelőt gyartani igy nem is erolteti.

A lengyel vackokhoz persze van, az Adac teszten egy se menne át.

Rettenetes vékony,hajlekony műanyagok. Én bele nem tenném a gyereket.


Valoszinu kulfoldon hamarabb talalsz, svájcban , észak Németorszagban sokan használják .

Ebay-en, tutti.ch-n nézz szet esetleg

2021. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!