Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Altatàs hogyám,babakocsiban?

Altatàs hogyám,babakocsiban?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Nem tudom ki hogy van vele vagy esetleg már ti is àtestetek ezen.Jelenleg kisfiam két hónapos lesz...Nos a babakocsiban nem alszik el inkább üvölt 🤔🤔...Kiprobàltam mindenhogy... Jelenleg a sportos vàltozatu baba kocsiban fekszünk nem a mélybe.Kilàt rendesen belőle,engem is làt,jàtekot is szeretem fel..Addig elvan még nem àlmos... Aztán jön az üvöltés.Textil pelust alvókàt is raktam neki oda de semmi..Cumizni se cumizik.. Tényleg nem tudom hogy mi lesz így.Probàlkozom mert azért olyan könnyen nem adom fel.De esetleg valami tanàcs? Hozzá teszem,hason sem marad benne mert úgy abszolút nem szeret lenni.

2021. júl. 14. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ne altasd benne. A fiam 6 hónapos koráig utálta a babakocsit, üvöltött benne. Így hanyagoltuk. Most már szereti,de aludni nem igazán szokott benne most sem.
2021. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem kb. 3 hónapos koráig üvöltött a babakocsiban. Minden séta azzal végződött, hogy cipeltem a feneküket. Utána ez megszünt magától. (Volt kendő, mei tai, csatos, de nem bírtam csak rövid távon)
2021. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya ugyanez volt. Babakocsiban egyáltalán nem bírt elaludni, csak vergődött, üvöltött kb lilulásig. Neki "anyahiány" volt, testközelség hiány, így náluk a kendőben (szerencsére mindkettőjüknek kényelmes) vagy ágyon összebújva altatás jött csak be.
2021. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!