Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes venni ami tömegközlekedéssel könnyen használható?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos fiammal váltanék hordozásról babakocsira, de nem tudom milyet érdemes venni amit könnyen/könnyebben lehet használni a városban és tömegközlekedéssel.

Tapasztalatokat illetve babakocsi márkákat vagy konkrét babakocsikat ha tudnátok ajánlani nagyon megköszönném.:)



2021. aug. 7. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eezy S Gold Fashion Strength-dark grey multifunkciós babakocsi. 50e a Brendonban, de tavaly karácsony előtt (talán a black friday körül) 25e ftra leakcioztak. Én is a csatost cseréltem le rá, bár akkor nálunk már 1 éves múlt a gyerek. Azért szeretem ezt a kocsit mert kicsi és könnyű, azért kevésbé mert kicsi a kereke. De ha városban akarod használni és a tömegközlekedést nem úgy érted, hogy kis faluból bebuszoznal a városba néha de amúgy foldutra kell a babakocsi, akkor jó. Ha mégis rosszabb terepre kell, akkor egy elég masszív de mégis kompakt darab a britax b agile vagy kicsit könnyebb és inkább a cybexhez közelebb álló a cam compass.
2021. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1, van az Eezy-nek + (plus) változata, annak egész szép kereke van, bőven elmegy rosszabb terepen is (igazság szerint a kisebb, de a sima Eezynél nagyobb kerekű Melio is bírja már a hepehupát). Azt is ki lehet fogni akciósan.
2021. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettuk az idei nyaralasra, 3 orszag 4 varos,Budapesten rengeteg Bkv, maximalisan hozta a tole elvartat, vizszintesre dontheto, nagyokat alszik benne a 9hosom:


[link]

2021. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babyzen Yoyo
2021. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!