Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tennétek a helyünkbe? Álo...

Mit tennétek a helyünkbe? Álombabakocsi vs ajándekba kapott

Figyelt kérdés

Abba bízva írok hogy valaki hátha tud nekünk egy tanácsot adni,ami sokat jelentene nekünk


Még a babatervezés előtt eldöntottük párommal hogy kunert lavado babakocsit szeretnénk

Aztán édesapukám és anyukám mikor megtudta hogy érkezik az unoka ajándékba vett egy új 3:1be babakocsit

Minden igényt kielégít,ugyanazt tudja mint a kunert árba is egyezik. Viszint nekünk ez nem a szerelembabakocsi


Két mondhatni egyforma babakocsival mit csináljak így nyilván amit mi szerettünk volna nem vettük meg így

Amit kaptunk eladni meg nem szeretném mert nyilván rosszul esne nekik

Ittlaknak tőlünk egy 10 percre így igazábol észre is vennék ha lecserélnénk arra mit mi szerettünk volna


Nagyon szeretnénk a kunert babakocsit de így nem tudjuk mi tevők legyünk

Szuleim se szeretném megbántani


2021. szept. 11. 07:45
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem vennék másikat, főleg, ha a kapott is teljesen megfelelő. Felesleges pénzkidobás.
2021. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
93%
ha ugyanazt tudja, akkor nem tudom mi a gond.
2021. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
90%
2 Annyi hogy nem menci Kunert babakocsi. Sosem értettem mi ez a nagy felhajtás. Ugyan azt tudja akkor teljesen mind1 sztem. Biztos nem vennék másikat. Örülnék, hogy megvették ajándékba és megköszönném.
2021. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
71%
Vihar a biliben. A gyereknek tök mindegy lesz, hogy melyiket fogja anyu üresen tologatni, ameddig apával cipelteti a fenekét.
2021. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
86%
Legfőbb ideje, hogy felnőjetek végre, elvégre nemsokára szülők lesztek. Örüljetek, mint m*jom a farkának, hogy ilyen értékes, szép ajándékot kaptatok, hogy a szülők ilyen nagyvonalúak és kedvesek voltak. Hagyjatok fel a kamaszhisztivel.
2021. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tök jó hogy ilyen aranyosak, és segítenek.

Nincs jelentősége hogy kunert vagy sem, a gyermek legyen egészséges, ez a babakocsi márka csak egy vágy...ilyen vágyakból számtalan kínoz minket, és ez egy remek lehetőség neked, hogy fejben egy lépést hátralépve ezt megvizsgáld, körbejárd, és bölcsebben gyere ki a történetből. Persze, jobb lett volna, ha megkérdeznek, de ez most így alakult. 🙂

Sok sikert és egészséget kívánok!

2021. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg nem is értem mi a probléma. Kaptatok egyet full ingyen. Majdnemcsak ugyan olyan, ugyan azt tudja...


Eladod, megsértődnek.


Legközelebb tisztázd előre, hogy mik a terveitek, nem kértek ajándékokat és meg van oldva.


De ez tenyleg csak hiszti, más a 2 kezét összetenné, ha ilyen szülei lennének

2021. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jó előre engedd el ezeket a ragaszkodásokat adott dolgok iránt, mert lesz még pofára esés, ha megveszel valami drága cuccot a gyereknek, amit te elgondoltál, hogy milyen jó lesz majd neki, ő meg nem hajlandó használni.


Nálunk pl a babakocsi pont ilyen volt. Használtan vettük és még úgy is tiszta pénzkidobás volt, mert egy percig nem volt hajlandó utazni benne, csak hordozva. De sok dologgal jártunk még így, hogy szerintünk jó ötlet volt, aztán ajándék lett belőle másnak.

2021. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
84%

Lehet én vagyok a hülye de ez tényleg olyan gagyi probléma, hogy a legszebb kívánság amit kívánhatok, hogy ez legyen a legnagyobb bajotok!


Nem tudom meg van-e a baba, de én jobban aggódnék azon, hogy milyen lesz az első pár hét, hogy nem-e születik problémákkal, hogy jól fejlődik-e etc. Az hogy miben tologatod az őt nem érdekli, csak téged, de amíg ellátja a funkcioját, addig ezen stresszelni sajnos gyerekes.


Álom babakocsi... tesóm is költött egy valag pénzt egy hiper szuper mega meper márkás babakocsira, mert hogy ő sokáig akarja használni, meg kell egy fullos travel system, igaz a gyerekülést már megvették külön. Na most a travel system elpakolva csücsül és a gyerek még nincs egy éves.

2021. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
67%

Kunert, mint álombabakocsi?? Ez egy vicc?

Akkor érteném a sztorit, ha egy borzasztó Kunertet kaptatok volna.

2021. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!