Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » KinderKraft babakocsiról...

KinderKraft babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Sajnos boltba nem tudom megnézni,messze lakom vidéken és itt nincs.



Konkrétan ez a tipus érdekel:


KinderKraft VESTO

[link]


Negatív véleményt is szívesen fogadok!

Ti megvennétek e?

Képen nem tünik valami masszívnak,kerekei habból vannak ami kopik gyorsan,70 ezerért ez kicsit csalódás


Küllemre szerintetek jól néz ki?


Véleményeiteket várom


Köszönöm


2021. okt. 18. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Attol fugg hol szeretned hasznalni, mert ez inkabb varosba valo,de arra tokeletesen jo. Nekem a boltban emlitettek meg annyit,hogy minel nagyobb a kerek es szeles a kocsi, buszra nem fogok tudni felszalni vele. Pedig en azokat a kocsikat tartottam a leginkabb masszivnak.


70 ezerert egyaltalan nem draga, ha csak egy sport babakocsit veszel,de nezd meg mennyibe kerul hozza egy hordozo,mert kocsiba is kell es amig pici ugy is abba fogod tenni. Vannak picit dragabb aron 2in1 kocsik, abban mar hordozo is van. Ha kulon vennel,akkor a cybexet ajanlom, nekem is azt ajanlottak, barkit kerdeztem rola.

2021. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!